ГоловнаКвиткиСуд Праги запустив процедуру банкрутства Czech Airlines

Суд Праги запустив процедуру банкрутства Czech Airlines

Міський суд Праги 10 березня запустив процедуру банкрутства Czech Airlines, який ініціювала сама авіаційна компанія 26 лютого.

На першій нараді суд призначив керуючим з питань банкрутства – Inskol і тимчасовий кредитний комітет, до якого увійшли організація з технічного обслуговування літаків Czech Airlines Technics, один з найбільших банків Чехії Česká spořitelna і бюро Air Word Services.

C допомогою процесу з питань банкрутства Czech Airlines розраховує провести реорганізацію і продовжити діяльність. Менеджмент авіаперевізника вважає це виходом із ситуації, так як іншим способом це призведе до втрати бренду зі 100-річною історією і не покриє всіх позовів кредиторів.

До поточного моменту Czech Airlines цілком вивела з флоту місцеві турбогвинтові літаки ATR 72, залишила лише три борти: один A319, A320 і Боїнг 737, а так само зменшила маршрутну мережу.

У числі важливих маршрутів авіаційна компанія назвала лінії які з’єднують Прагу з Києвом, Москвою, Парижем, Амстердамом. Перш за все їх Czech Airlines розраховує зберегти.

Сьогоднішні борги чеської авіакомпанією оцінюються в 1,8 мільярда чеських крон ($ 82 млн). Загальний борг перед постачальниками послуг 800 млн чеських крон, ще 1 мільярд чеських крон – пасажирам, рейси яких були скасовані.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини