ГоловнаНерухомістьНерухомість в Чехії, де купують житло

Нерухомість в Чехії, де купують житло

Не тільки життя в Республіці Чехословаччина, але і ціни на нерухомість, стають все більш привабливими в очах росіян. Купівля за кордоном, це не тільки серйозний крок, це ще і скрутний вибір. Чим же приваблива нерухомість в Чехії, що необхідно знати для її покупки?

Перевага придбання нерухомості в Чехії

Починаючи з 2009 року в країні зняті обмеження на покупку житлових або виробничих приміщень. До цього таку можливість мали лише фізичні особи з місцевим громадянством. Потім умови пом’якшили, і тепер іноземці мають такі ж законні права на придбану нерухомість, як і місцеве населення.

Купівля нерухомості дає власнику право на швидке отримання посвідки на проживання, шенгенської візи. Короткострокова мультивіза дозволяє її власникові проживати кожні півроку до трьох місяців в країнах Шенгену. Термін дії – два роки, після його закінчення є можливість запросити наступну. Пакет документів для оформлення невеликою.

  • Закордонний паспорт.
  • Заповнена анкета і страховий поліс.
  • Підтверджуючий документ власника чехословацької нерухомості.

Власник житла не зобов’язаний проживати в купленому житлі – він має право здавати власність в оренду без обмежень терміну дії. Багато хто саме так і роблять, що при грамотному підході дозволяє мати пристойний річний дохід.

Це пояснюється все зростаючою кількістю бажаючих жити і працювати в Чехії. Влада забезпечили в країні високий рівень безпеки. Якість навчання в чехословацьких школах і університетах відоме у всьому світі. Крім того, країна має сприятливий клімат, багату історію. Безліч історичних пам’яток внесені в список спадщини ЮНЕСКО. Краса природи і архітектури заворожує. Туристичний потік підвищується з кожним роком.

Крім перерахованого вище, зростаюча глобальна конкурентоспроможність Чехії приваблює все більше бізнесменів. У країні розвиваються IT-технології, електроніка, сучасні комунікації, чорна металургія, хімія, будівництво … Велика увага приділяється охороні здоров’я, розвитку інфраструктури. Все це приваблює закордонний бізнес, створює нові робочі місця.

Стрімке наростання бізнес-підприємств. заснованих на застосуванні інноваційних технологій привернуло в країну велику кількість молодих, активних, талановитих бізнесменів, а разом з ними і блискучі перспективи розвитку всієї країни в цілому.

Як стверджують дані статистики, в Чехії вже зараз проживає більше 50 тисяч українських громадян. Їм належить до 10 відсотків від всіх покупок нерухомості в країні. Лідерство серед переваг, займає Прага, їй поступаються деяким курортні місця – Карлові Вари, Маріанські Лазні, Подебради та інші. Майже все доросле населення розмовляє російською мовою, або розуміє його. Тиша в країні, спокій, стабільна економіка дає надію, що купують тут житло, на щасливе майбутнє для себе і своїх дітей.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини