ГоловнаНавчанняЧехія оголосила конкурс на урядові стипендії для студентів з України

Чехія оголосила конкурс на урядові стипендії для студентів з України

Чеська Республіка в рамках своєї закордонної допомоги з розвитку пропонує урядові стипендії для навчання в магістратурі або докторантурі у закладах вищої освіти Чехії. Кандидатам з України на 2022-2023 академічний рік загалом надається 25 стипендійних місць.

На 2022-2023 академічний рік чеський уряд пропонує загалом 130 стипендій для країн білатеральної співпраці з розвитку. З цієї квоти 25 стипендій призначено для кандидатів з України, серед них 15 місць – для навчання чеською мовою та 10 – англійською мовою.

Рекомендовані галузі навчання для українських кандидатів на стипендії: технічні спеціальності (енергетика, машинобудування, виробництво та обробка, транспорт), математика та статистика, інформатика, економіка та фінанси, хімія, сільське господарство та екологія.

Більше інформації про стипендійну програму Ви знайдете на веб-сторінках Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республіки: https://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/government-scholarships-developing-countries

Реєстрація кандидатів на урядову стипендію на 2022-2023 академічний рік можлива електронним шляхом за посиланням: http://registr.dzs.cz/registr.nsf починаючи з 20.07.2021. Заявки на участь приймаються до 30 вересня 2021 року. Заявки, подані іншим шляхом, не приймаються. У разі виникнення технічних труднощів під час реєстрації, пишіть на адресу: registr@dzs.cz.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте