Бразилія отримає нову статую Ісуса, вищу за Христа-Спасителя Ріо

У бразильському місті Енкантада буде встановлена статуя заввишки 140 футів (43 метра) під назвою «Христос-захисник», яка буде вище, ніж її знаменитий аналог в Ріо-де-Жанеріо.

Згідно з повідомленнями, статуя «Христос-захисник» будується місцевою організацією в Енкантада, маленькому містечку в самому південному штаті Бразилії, Ріу-Гранді-ду-Сул. Після завершення нова статуя буде стояти на висоті 140 футів, і тоді вона стане найвищою статуєю Ісуса в світі.

Статуя Христа-Спасителя в Ріо має висоту 124 футів (38 метрів) і охоплює 91 фут від руки до руки, тоді як простягнуті руки «Христа-захисника» матимуть довжину 118 футів від кінчика до кінчика.

Монумент Христа Спасителя высотой 38 метров
Монумент Христа Спасителя заввишки 38 метрів

Згідно з повідомленнями, статуя буде побудована за орієнтовною вартістю в 2 мільйони реалів. Основна мета будівництва цієї статуї – надихнути віру і стимулювати туризм в регіоні.

Проте, статуя стане третьою за висотою статуєю Ісуса в світі після 249-футовий статуї, яка в даний час будується в Мексиці, і 172-футового пам’ятника в Польщі.

Повідомляється, що у статуї також буде ліфт, який доставить туристів до оглядового майданчику на висоті серця Христа. У ньому також буде скляний отвір, через який люди зможуть знімати і фотографувати долину.

Повідомляється, що будівництво статуї почалося в 2019 році, тоді як на створення голови пішло три місяці, а вона важить близько 40 тонн. Як повідомляється, проект був розроблений місцевим священиком, але ідея проекту належить політику і меру міста Адроальдо Конзатті, який помер через COVID-19 в березні.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини