ГоловнаCOVID Travel NewsБельгія запроваджує нові обмеження у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації

Бельгія запроваджує нові обмеження у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації

Минулого тижня кількість щоденних заражень коронавірусом у країні з 11 мільйонами людей перевищила 20 тисяч. У відділеннях інтенсивної терапії зайнято понад 800 ліжок із двох тисяч по всій Бельгії.

– Ми переживаємо найважчі тижні під час пандемії, – сказав прем’єр-міністр Бельгії Олександр Де Кроо на прес-конференції. Він додав, що осіння четверта хвиля серйозніша, ніж очікувалося, а рівень відтворення вірусу є одним із найвищих у Європі.

– Очевидно, що ми маємо справу з кризовою ситуацією, ми маємо зупинити поширення вірусу, бо тиск на лікарні занадто великий. Тому діяти треба було швидко, – додав глава бельгійського уряду.

Бельгія. Нові обмеження

Федеральна та регіональна влада вирішила, що маски будуть обов’язковими з шести років, а не з дванадцяти, як раніше. При виявленні двох випадків зараження у класі учнів буде відправлено на карантин. Уроки у загальноосвітніх школах будуть у гібридному режимі – половина уроків буде дистанційною.

Дитячі садки та початкові школи закриються 18 грудня. Заходи у закритих приміщеннях за участю понад 200 осіб будуть заборонені. Спортивні змагання. чи можна проводити матчі у залах, але без участі публіки. Залишається зобов’язання працювати віддалено 4 дні на тиждень і є заклик обмежити соціальні контакти.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода