ГоловнаБельгіяAir Belgium відмовляє в посадці пасажирам через зростання числа випадків зараження

Air Belgium відмовляє в посадці пасажирам через зростання числа випадків зараження

Air Belgium оголосила в своєму останньому оновленні, що компанія відмовить у посадці пасажирам, що прямують на Мартініку і Гваделупу, через зростання числа випадків зараження COVID-19 на Французьких Антильських островах.

Згідно з повідомленням для друку, випущеному Air Belgium від 11 серпня, на Французьких Антильських островах в даний час спостерігається значне зростання випадків зараження COVID-19, що призвело до введення суворих заходів і обмежень, повідомляє SchengenVisaInfo.com.

Таким чином, з 10 серпня сезонні резиденції і готелі закриті для туристів. Крім того, доступ до пляжів і культурних пам’яток більше неможливий.

В даний час авіакомпанія працює над організацією репатріації всіх пасажирів їх регулярними рейсами. Вони мають намір повернути мандрівників якомога швидше, щоб захистити здоров’я населення і уникнути нових інфекцій.

Щоб впоратися з ситуацією, Air Belgium підкреслила, що всім пасажирам, на яких вплинули внесені зміни, буде надана можливість або відкласти поїздку на більш пізній термін, або отримати повне повернення коштів.

Заморська територія Франції Мартініка вже оголосила про введення суворої ізоляції на три тижні.

Префект острова Станіслас Казеллес порадив всім туристам негайно покинути територію, так як Мартініка в даний час має один з найвищих показників зараження COVID-19 у Франції – близько 1200 випадків на 100 000 жителів.

Він повідомив, що всі магазини, крім продуктових і аптек, будуть закриті. Що стосується готелів, то вони будуть відкриті тільки для жителів країни або для основних професійних працівників.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), станом на 12 серпня на Мартініці виявлено 27 883 випадки зараження COVID-19. Тільки за останню добу в країні зареєстровано 573 нових випадки зараження.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Французька влада «закликала» туристів покинути острів Мартініка

Туристів попросили покинути французький острів Мартініка через стрибок числа...

Ще один безвізовий напрямок відкрився для громадян України

Громадяни України з біометричними паспортами відтепер можуть без віз...