ГоловнаБангладешМальдіви, Бангладеш, Німеччина і Італія забороняють польоти з Індії

Мальдіви, Бангладеш, Німеччина і Італія забороняють польоти з Індії

На тлі зростання числа випадків COVID-19 в країні Мальдіви, Бангладеш, Італія і Німеччина заборонили польоти з Індії. Згідно з останніми обмеженням на поїздки, ці країни негайно додали Індію в свій заборонений список.

У твіттері, опублікованому міністром туризму Мальдів в неділю, говориться: «З 27 квітня (органи охорони здоров’я Мальдів) забороняють туристам, які подорожують з Індії на Мальдіви, зупинятися в туристичних об’єктах на населених островах».

Згідно з повідомленнями, в’їзд до Німеччини дозволений тільки громадянам Німеччини та особам з видом на проживання Німеччини, які виїжджають з Індії. Але, згідно зі звітом TOI, Lufthansa і Air India заявили, що не будуть припиняти польоти між Індією і Німеччиною.

Йенс Спан, міністр охорони здоров’я Німеччини, в суботу написав у Твіттері (переведений):

«Нас дуже турбує недавно виявлена ​​в Індії вірусна мутація. Щоб не поставити під загрозу нашу кампанію вакцинації, поїздки в Індію повинні бути значно обмежені. Таким чином, федеральний уряд незабаром оголосить Індію районом з варіантами вірусу. З вечора неділі дозволено в’їзд тільки німцям з Індії, вони також повинні пройти тестування перед від’їздом і відразу після в’їзду на 14-денний карантин».

З іншого боку, Італія призупинила в’їзд іноземних мандрівників, які були в Індії протягом останніх 14 днів. Крім того, італійцям, які проживають в Індії, дозволять повернутися тільки з негативним результатом тесту перед від’їздом і після прибуття. Незабаром після в’їзду до Італії їм доведеться відправитися на карантин.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода