ГоловнаАзербайджанЛоукостер Buta Airway повертається в Україну

Лоукостер Buta Airway повертається в Україну

Бюджетна авіакомпанія Buta Airways відновлює рейси з Баку до української столиці Києва. Запуск спеціальних рейсів за маршрутом Баку-Київ-Баку запланований на 1 квітня.

У прес-службі авіакомпанії повідомили, що рейси виконуватимуться до київського аеропорту Бориспіль (IATA: KBP). Рейси виконуватимуться двічі на тиждень – у понеділок та четвер.

Враховуючи обмеження та правила, що застосовуються до епідеміологічної ситуації в країні, авіакомпанія пропонує квитки лише за двома тарифами – “Стандарт” та “Супер”.

  • “Стандартний” тариф (починаючи з 55 євро) включає перевезення зареєстрованого багажу вагою не більше 10 кілограмів і розміром не більше 158 сантиметрів у трьох вимірах.
  • Тариф “Супер” (починаючи з 75 євро) включає перевезення зареєстрованого багажу вагою не більше 23 кілограмів і розміром не більше 158 сантиметрів у трьох вимірах, а також додатковий багаж вагою не більше 10 кілограмів і розміром не більше 118 сантиметрів у трьох вимірах.

Обидва тарифи включають безкоштовне проживання та можливості реєстрації в аеропорту.

Тільки жіночі сумки, чоловічі портфелі, портативні комп’ютерні сумки (за умови їх використання за прямим призначенням) та дитяче харчування можуть перевозитися в салоні як ручна поклажа. Заборонено брати інші види ручної поклажі, включаючи предмети, придбані в магазинах Duty Free.

Авіабілети за маршрутом Баку-Київ-Баку (за тарифами “Супер” та “Стандарт”) доступні на офіційному веб-сайті Buta Airways, а також в акредитованих агентствах авіакомпанії (тільки за тарифом “Супер”).

buta airways повертаеться в Україну
Зразок бронювання на сайті Buta Airways

Рейси, згадані під час пандемії, будуть виконуватися на 1-му терміналі Міжнародного аеропорту імені Гейдара Алієва як під час вильоту, так і прибуття.

На рейси прийматимуться пасажири, які мають дозвіл на політ, згідно існуючих епідеміологічних обмежень.

Свіжі новини

Погода

Також читайте