ГоловнаАзербайджанAZAL запускає спеціальні рейси з Баку до Києва

AZAL запускає спеціальні рейси з Баку до Києва

Азербайджанський національний авіаперевізник 8 березня відкриє спеціальні рейси за маршрутом Баку-Київ-Баку.

Азербайджанські авіалінії повідомили AZERTAC, що AZAL здійснюватиме регулярні рейси за цим маршрутом двічі на тиждень – у понеділок та четвер. Рейси виконуватимуться до аеропорту Бориспіль.

Ви можете отримати квитки через www.azal.az, а також ознайомитись із наявним розкладом.

Пасажири рейсу Баку-Київ:

– Вони повинні мати право в’їзду на територію України. Правила в’їзду в Україну під час пандемії доступні на веб-сайті авіакомпанії. Скористайтеся цим посиланням: https://www.azal.az/uk/information/covid-ukraine

– отримати довідку про відсутність коронавірусної інфекції. Список клінік в Азербайджані, де можна пройти тест COVID-19, опублікований на веб-сайті авіакомпанії: https://www.azal.az/en/information/covid-clinics

Пасажири рейсу Київ-Баку:

– Вони повинні перевірити право на в’їзд на територію Азербайджану. Ознайомитися зі списком осіб, яким дозволено в’їжджати на територію Азербайджану, можна за таким посиланням: https://www.azal.az/en/information/covid-azerbaijan;

– отримати довідку про відсутність коронавірусної інфекції. В результаті тесту повинен бути відображений QR-код, який перевірятиметься в реєстраційних таблицях.

Ви можете отримати тест на коронавірусну інфекцію (COVID-19) у Києві в одній із клінік, перелічених на цій сторінці. Цей список буде збільшуватися у міру розширення мережі партнерських клінік.

Згідно з рішенням Оперативного штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки, всі пасажири, які прибувають до Баку повітряним транспортом, повинні два тижні перебувати в одиночній камері.

Пасажири обох маршрутів повинні переконатися, що результати випробувань дійсні за 48 годин до польоту. У той же час ви можете ознайомитися зі спеціальними правилами перевезення, які застосовує AZAL під час пандемії на офіційному сайті авіакомпанії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини