Свіжі новини

День культури Узбекистану у Львові

Посольством Республіки Узбекистан в Україні за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради проводиться «День культури Узбекистану у Львові».

В рамках святкування Дня Незалежності Республіки Узбекистан і «Узбецько-Українського Музичного Діалогу» 22 вересня 2018 року (17:00) на Площі Ринок у місті Львів відбудеться «День культури Узбекистану у Львові».

Мета проведення заходу- зближення міжнародних культурних зв’язків України та Узбекистану через спільні мистецькі заходи в рамках діалогу культур Сходу і Європи. Для участі на заході з концертом в Україну прибула танцювальна група «Сабо» і ансамбль дутаристок (національний інструмент) «Істіклол кізларі», що в свою чергу сприятиме діалогу культур через презентацію невідомих музичних зразків.

Також, на Площі Ринок відбудеться Майстер-клас з приготування Узбецького Плову у виконанні кухаря Асоціації кухарів Узбекистану Олімжона Норбаєва.

Сьогодні культура Узбекистану являє собою своєрідний сплав найрізноманітніших традицій багатьох народів, які знайшли своє відображення в народній музиці, танцях, живопису, прикладних мистецтвах, національної кухні і в одязі.

Узбекистан – сонячна, гостинна країна, яка славиться своєю кухнею. І в ній є свої страви, що характеризують національні особливості і особливий колорит. Узбецький плов – вершина кулінарного мистецтва і візитна картка Узбекистану. У жодній іншій країні і в жодній національній кухні ви не знайдете подібної страви.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти