День культури Узбекистану у Львові

Посольством Республіки Узбекистан в Україні за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради проводиться «День культури Узбекистану у Львові».

В рамках святкування Дня Незалежності Республіки Узбекистан і «Узбецько-Українського Музичного Діалогу» 22 вересня 2018 року (17:00) на Площі Ринок у місті Львів відбудеться «День культури Узбекистану у Львові».

Мета проведення заходу- зближення міжнародних культурних зв’язків України та Узбекистану через спільні мистецькі заходи в рамках діалогу культур Сходу і Європи. Для участі на заході з концертом в Україну прибула танцювальна група «Сабо» і ансамбль дутаристок (національний інструмент) «Істіклол кізларі», що в свою чергу сприятиме діалогу культур через презентацію невідомих музичних зразків.

Також, на Площі Ринок відбудеться Майстер-клас з приготування Узбецького Плову у виконанні кухаря Асоціації кухарів Узбекистану Олімжона Норбаєва.

Сьогодні культура Узбекистану являє собою своєрідний сплав найрізноманітніших традицій багатьох народів, які знайшли своє відображення в народній музиці, танцях, живопису, прикладних мистецтвах, національної кухні і в одязі.

Узбекистан – сонячна, гостинна країна, яка славиться своєю кухнею. І в ній є свої страви, що характеризують національні особливості і особливий колорит. Узбецький плов – вершина кулінарного мистецтва і візитна картка Узбекистану. У жодній іншій країні і в жодній національній кухні ви не знайдете подібної страви.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

З жовтня відкриється щотижневий чартерний рейс Ташкент – Київ – Ташкент

Прямий щотижневий чартерний рейс за маршрутом «Ташкент-Київ-Ташкент» відкриється з 5 жовтня. Прямий щотижневий чартерний рейс HY3563/3564 запускається за маршрутом «Ташкент-Київ-Ташкент» з 5 жовтня, повідомили «Газете.uz»...

Урочистий прийом Посольства Республіки Узбекистан в Україні

Урочистий прийом з нагоди завершення своєї дипломатичної місії в Україні Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан Й.В. Пана Абдуалієва Алішера Хабібуллаєвича

Звернення Посла Узбекистана в Україні Абдуалієва Алішера

Промова Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан Абдуалієва Алішера Хабібуллайовича з нагоди завершення своєї дипломатичної місії в Україні

Історія будівлі Посольства Республіки Узбекистан в Україні

Будівля за адресою Володимирська 16 було споруджено в 1879-1881 роках в стилі еклектика за проектом архітектора В.Н. Ніколаєва для чиновника Ф.М. Чарнецького. Земельна ділянка...
Погода

Останні новини