Єгипет розпочне мистецький фестиваль “Ніч Рамадана”

Палаци культури пропонують спеціальну програму для дітей, включаючи майстер-класи малювання.

Фестиваль “Ніч Рамадана”, організований Генеральним управлінням культурних палаців, повинен розпочатися в Північно-Каїрському настінному театрі на вулиці Аль-Муїц, крім ряду культурних пам’яток у Каїрі.

Багато культурно-мистецьких заходів у рамках фестивалю розпочнуться з 25 квітня (13 Рамадан).

Діяльність фестивалю відбуватиметься в різних провінціях за межами Каїру з 19 квітня (7 Рамадан). Графік заходів включає багато культурних заходів та вечорів, а також низку мистецьких вистав за участю групи мистецьких колективів.

Палаци культури пропонують окрему програму для дітей, включаючи майстер-класи малювання, окрім художніх вистав, театрів ляльок, дитячого кіно, майстер-класів з розповіді, конкурсів та ігор.

  Великий Єгипетський Музей назвали найважливішим у світі культурним проектом

Влада також пропонує екологічні ремісничі майстерні та художні виставки для пластичних мистецтв, а також ярмарки для жіночої та молодіжної культури, а також виставку “Пам’ять нації” для єгипетських фігур та символів, серед інших видів діяльності.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Папа Тавадрос II очолив месу Великої п’ятниці в соборі Аббас у Каїрі

Папа Олександрійський Тавадрос II і Патріарх Престолу Святого Марка очолили богослужіння Страсної п'ятниці в Коптському Православному Соборі в районі Аббасса в Каїрі.
  Аеропорт Хургади трояндами і цукерками зустрів перший туристичний рейс з Румунії
Ряд єпископів, крім...

В Єгипті масштабне археологічне відкриття – виявленні 110 гробниць

Археологічна місія, що працювала в районі Ком аль-Халеджан, провінція Дакалія, очолювана Сайедом аль-Талхаві, досягла успіху в виявленні 110 гробниць, що відносяться до трьох різних...

В Єгипті терміново запроваджують надзвичайний стан через загрозу національній безпеці

Палата представників Єгипту на своєму пленарному засіданні у вівторок ухвалила запровадження надзвичайного стану на три місяці. Президент Абдель Фатах аль-Сісі виніс рішення про введення надзвичайного...

Управління Суецького каналу Єгипту заперечує повідомлення про арешт членів екіпажу EVER GIVEN

В понеділок Управління Суецького каналу Єгипту (SCA) спростувало розповсюджену інформацію про арешт членів екіпажу судна EVER GIVEN. Головний адмірал SCA Усама Рабі заявив в своїй...
Погода

Останні новини