ГоловнаЄгипетВеликий Єгипетський Музей отримав унікальний артефакт Тутанхамона

Великий Єгипетський Музей отримав унікальний артефакт Тутанхамона

Великий Єгипетський музей отримав четверту святиню царя Тутанхамона з Єгипетського музею в Тахрір, яка буде частиною сценарію показу залів скарбів Золотого короля.

Генерал-майор Атеф Мофтах, генеральний керівник проекту Великого єгипетського музею і його околиць, пояснив, що переклад був здійснений в рамках заходів безпеки, прийнятих поліцією по туризму та старожитностей, під наглядом реставраторів і кураторів музею. Він вказав, що, хоча ця святиня є найменшою зі святинь царя Тутанхамона, вона вважається одним з найбільших артефактів, які були перенесені з скарбів короля в музей.

Доктор Аль-Тайеб Аббас, помічник міністра туризму і старожитностей з археологічних питань у Великому єгипетському музеї, сказав, що в цьому храмі проводитимуться реставраційні роботи всередині музею. Він додав, що вона зроблена з позолоченого дерева.

Доктор Аль Тайеб Аббас сказав, що інші три святилища будуть послідовно переміщені і виставлені разом з іншими царськими скарбами в залі Тутанхамона на площі 7500 квадратних метрів.

Моама Осман, керівник сектора музеїв Верховної ради старожитностей, сказав, що перед передачею святиня була оглянута і був підготовлений детальний звіт, який підтверджує її статус збереження. Він додав, що реставраційна група провела наукову і археологічну документацію по ньому і вжила всі необхідні наукові заходи для реставрації. Вони зміцнили певні частини, щоб забезпечити збереження святині під час транспортування.

Моама Осман додав, що команда покрила святиню японської папером чу і відповідними зміцнюючими матеріалами, щоб забезпечити її повну безпеку під час транспортування.

Ісса Зідан, генеральний директор з питань реставрації та передачі старожитностей у Великому єгипетському музеї, сказав, що передача святині була здійснена відповідно до міжнародних наукових стандартів. Він пояснив, що скарби були розібрані на п’ять частин за допомогою тієї ж техніки, що у Древньому Єгипті, а потім кожна сторона була упакована індивідуально.

Доктор Ісса Зідан додав, що команда з Великого єгипетського музею і Єгипетського музею в Тахрір протягом наступних кількох днів знову збере святиню в своїх вітринах в залах скарбів Хлопчика-короля.

Фото – Міністерство туризму і цінностей Єгипту

Свіжі новини

Погода

Схожі новини