ГоловнаЄгипетПосол Єгипту відвідав Голови Комітету з закордонних справ Верховної Ради України

Посол Єгипту відвідав Голови Комітету з закордонних справ Верховної Ради України

16 вересня Посол Єгипту відвідав офіс пана Богдана Яременка, Голови Комітету з закордонних справ Верховної Ради України.

Також, на зустрічі була присутня Ї.В. Посол пані Мирослава Щербатюк, Директор Департаменту країн Близького Сходу та Африки Міністерства закордонних справ України, пані Єлизавета Ясько, керівник відділу міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету у закордонних справах та міжпарламентського співробітництва Парламенту України, та було розглянуто існуючі шляхи двосторонніх відносин України з Єгиптом та обговорено низку важливих напрямків, де можна посилити співпрацю, в тому числі в рамках Парламентарних обмінів між Парламентською Групою дружби “Єгипту-Україна” в обох державах. Також, на зустрічі було обговорено візит делегації Групи дружби “Єгипет-Україна”, який відбувся в грудні 2018 року на який очікується відповідь від Української Парламентської Групи.

Посол високо оцінив двосторонній торговий обмін, який наразі перевищує 2 мільярди доларів, що робить Єгипет найбільшим торговим партнером України в Африці та на Близькому Сході, наголосивши на довірі понад 1 мільйона українських туристів, які відвідують Єгипет щорічно. Підвищився також інтерес українських компаній до інвестицій в Єгипет, відзначаючи важливість подальшого виробничого та технічного співробітництва. Обидві сторони погодилися з важливістю продовження зусиль для зміцнення та просування двосторонніх відносин у всіх сферах, що становлять взаємний інтерес.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте