ГоловнаLifeStyleФініки з черв'яками: туристам назвали речі, які краще не привозити з Єгипту

Фініки з черв’яками: туристам назвали речі, які краще не привозити з Єгипту

Туристка з’їздила до популярної країни на Червоному морі і склала свій рейтинг марних і навіть небезпечних речей, які не треба привозити додому з відпустки. Про це вона розповіла у своєму блозі.

За словами мандрівниці, «китайська нісенітниця» у вигляді сувенірів – це найнепотрібніша річ, яку собі можна тільки уявити. «Невже є ще хтось скуповує всіх цих пластикових верблюдів, магніти та інший мотлох, з яким незрозуміло, що потім робити?!» – запитала вона.

Примітка: раніе DIP повіломляв, що “Туристка розкрила правду про відпочинок у Єгипті за 5500 гривень

У цьому ж рядку антирейтингу турстка розмістила підробки папірусу з незрозумілими написами, про значення та цінність яких доводиться вірити на слово продавцю. При цьому продавці видають псевлопапірус за справжній, тим часом, справжня версія має сертифікат якості і її навряд чи можна зустріти у вуличних єгипетських лавках найпопулярніших курортів. Також у топ товарів, які краще обходити стороною в країні пірамід, потрапили різні концентрати, халва та інші продукти через їхній «хімічний» склад.

Крім того, туристка поділилася “особистими розчаруваннями” після того, як повернулася на батьківщину. Серед них:

Фініки в коробках, які чудово підійшли б як невеликий подарунок, наприклад, колегам. Якби не одне АЛЕ! Після прильоту мандрівниця зауважила, що вміст коробок ворушиться. Виявилося, що всередині були черв’яки та мошки. «Благо, вони полізли на світло, коли син залишив коробки на столі і всю цю масу, що ворушиться, ми побачили до того, як вручити за призначенням», – повідомила вона. Кореспондент видання “Турпром” це підтверджує: такий «сюрприз» може чекати на вас у будь-яких упакованих фініках – як куплених на базарі, так і в супермаркеті з фіксованими цінами і навіть у магазині duty-free, тому перевіряйте хоча б візуально свою покупку, ретельно розглядаючи вміст плівкове віконце.

Косметика. Як зазначила авторка, вона наслідувала рекомендації дівчат на форумах і купила косметичні засоби марки Eva. І не дарма. Вміст їй сподобався, однак підвів дозатор, натискаючи на який, було не завжди зрозуміло, якою траєкторією полетить вміст. Крім того, за порадою єгипетського продавця, дівчина купила засіб для губ. Однак він виявився дуже твердим і не мав ефекту зволоження.

Проте туристка залишилася задоволеною манго, які вона у невеликій кількості привезла додому. Їх, до речі, туристи везуть коробками з єгипетських курортів. Втім, сезон манго закінчився ще на початку грудня, тому зараз їх знайти можна важко і за не найнижчими цінами.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому питна вода з пляшок може пошкодити зуби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода