Посол Сумі відвідав Харків

28-29 вересня Посол Сумі перебував із візитом у Харківській області. Його супроводжували представники п’яти японських компаній.

 28 вересня посол Сумі зустрівся з Головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною. Під час зустрічі він розповів про проекти безвідплатної допомоги, що були реалізовані Японією у Харківській області (підтримка Харківського обласного хоспісу, Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності, Національного театру опери та балету та ін.), а також про ділове співробітництво між японськими та українськими компаніями. Крім того, представники японських компаній, які також були присутні на зустрічі, обговорили можливість ділового співробітництва з Харківською областю, зокрема в галузі інформаційних технологій.

  У свою чергу Юлія Світлична подякувала Послу Сумі за участь у Харківському міжнародному економічному форумі вже другий рік поспіль, а також висловила щиру вдячність за допомогу Японії, надану Харківській області.

  Олімпійська Японія за Закон про паспорти вакцинації

 Посол Сумі провів зустріч та обмінявся думками з представниками компанії I3DESIGN, яка розробляє програмне забезпечення у співпраці з японськими компаніями. Делегація також відвідала захід у Харківській торгово-промисловій палаті, під час якого змогла отримати інформацію щодо інвестиційного клімату області та нових тенденцій в торгівлі.

 29 вересня Посол Сумі взяв участь у X Міжнародному економічному форумі. Він виступив з промовою під час пленарного засідання Форуму та розповів про інвестиції японських компаній в Україні та можливості ділової співпраці з малими і середніми підприємствами Японії. Крім того, Посол Сумі привітав створення мовних курсів для студентів IT-спеціальностей в українських вузах.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

В Японії Сакура зацвіла на початку цього року через зміни клімату

Знаменитий сезон цвітіння сакури в Японії припав на набагато більш ранній термін, і це явище відбулося через понад 1200 років. Улюблена квітка Японії, відома як...

Міністр охорони здоров’я Японії вибачився за порушення протоколу COVID-19

Міністр охорони здоров'я Японії вибачився у вівторок після того, як ЗМІ повідомили, що співробітники міністерства зібралися в ресторані пізно вночі в Токіо в порушення...

Олімпійський факел починає свою 121-денну подорож по Японії

Факел був запалений в четвер вранці в префектурі Фукусіма на північному сході Японії під час церемонії, закритою для публіки через COVID-19, але транслювалася онлайн...

Іноземні глядачі офіційно не допускаються на Олімпійські ігри 2021 в Токіо

Організатори підтвердили, що після кількох місяців чуток, закордонних глядачів не пустять на літні Олімпійські ігри в Токіо.
  Олімпійська Японія за Закон про паспорти вакцинації
"Щоб прояснити власникам квитків, які проживають за кордоном,...
Погода

Останні новини