ГоловнаЯпоніяНовопризначений Посол Японії в Україні, Такаші Кураі влаштував прийом

Новопризначений Посол Японії в Україні, Такаші Кураі влаштував прийом

25 лютого 2019 року в Києві відбувся прийом з нагоди прибуття і вступу на посаду новопризначеного посла Японії в Україні Такаші Кураі і його дружини. Захід відвідали діячі різних сфер: Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, Міністр Культури України Євген Нищук, Міністр Інфраструктури України Володимир Омелян, а також інші члени Кабінету Міністрів і високопосадовці, члени Верховної Ради України, представники дипломатичного корпусу, діячі культури, представники японського бізнесу в Україні.

Під час вітального слова Посол Такаші Кураі розказав про свою кар’єру в якості дипломата, а також висловив радість з нагоди вступу на пост посла Японії в Україні. Посол також додав, що з нетерпінням чекає на можливість співпраці з українцями, яка буде побудована на спільних цінностях і взаємоповазі.

Новопризначений Посол Японії в Україні, Такаші Кураі влаштував прийом Новопризначений Посол Японії в Україні, Такаші Кураі влаштував прийом Новопризначений Посол Японії в Україні, Такаші Кураі влаштував прийом Новопризначений Посол Японії в Україні, Такаші Кураі влаштував прийом

“Мене звати Такаші Кураі. Я приїхав із попереднього посту в Пакистані для виконання місії Посла Японії в Україні. Для мене це велика честь.

Відколи у 1992 році було встановлено дипломатичні відносини між Японією та Україною, співпраця між країнами поглибилась у різноманітних сферах: політики, економіки, безпеки, культури та багатьох інших. Відносини між двома державами можна сміливо назвати дуже хорошими, особливо цьому посприяли нещодавні візити прем’єр-міністра Японії Шіндзо Абе до України у 2015 році, офіційний візит Президента України Петра Порошенка до Японії у 2016 році, а також проведення «Року Японії в Україні» у 2017 році. Зі свого боку, заручившись підтримкою українського уряду та співпрацею із українцями, маю на меті докласти усіх зусиль щоб іще більше розвинути потенціал закладений у цих двосторонніх відносинах.

Не слід забувати про конфлікт, що триває на сході України, а тому питання безпеки для японців, що проживають тут, є одним із пріоритетних завдань посольства Японії в Україні. Також, маю намір докласти зусиль до питань зміцнення економічної співпраці між обома державами та створення умов для збільшення інвестицій в Україні. Щиро сподіваюся на підтримку та співпрацю моїх співгромадян, котрі тут проживають.

Дотепер, я мав нагоду кілька разів побувати в Україні, також і в часи радянського союзу і для мене велика радість та честь стати послом тут, у країні котра є колискою східнослов’янського світу. Україна – велика і багата країна, і я із нетерпінням чекаю можливості відвідати якомога більше її куточків та познайомитись із місцевим населенням, доторкнутись до всієї її глибокої краси.”

Такаші Кураі
Посол Японії в Україні

Свіжі новини

Погода

Схожі новини