ГоловнаВелика БританіяВізит радниці з питань запобігання конфліктів до Маріуполя

Візит радниці з питань запобігання конфліктів до Маріуполя

Минулого тижня радниця з питань запобігання конфліктів Рейчел Вілльямс відвідала Маріуполь, місто, в якому зі 450 тис жителів 100 тис є внутрішньому переселеними особами.

У місті збільшилася проблема зумовленого конфліктом насильства. Крім того, соціальні послуги, які надавалися жертвам гендерно зумовленого насильства, досі не мали комплексного характеру і це призвело до втрати довіри до соцпрацівників.

Партнер посольства, Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, активно співпрацює з місцевою владою у питаннях запобігання гендерно зумовленому насиллю.

Візит радниці з питань запобігання конфліктів до Маріуполя

Завдяки підтримці UK Aid ?? у 2018 році:
– Запущена цілодобова телефонна лінія, яка надає інформаційну, психологічну та юридичну допомогу, якою скористалися понад 990 людей у Донецькій області

– Команда мобільної психологічної допомоги опікувалася 530 випадками гендерно зумовленого насилля

– Мобільні групи поліції з реагування на факти вчинення домашнього насильства “ПОЛІНА” розпочали свою роботу

– Створено безпечні простори для 75 жертв домашнього насильства

Уряд Великої Британії вітає міськраду Маріуполя, яка віднині повністю опікуватиметься та фінансуватиму спеціалізовані послуги для жертв гендерно зумовленого насильства. Посольства і надалі підтримуватиме розбудову комплексної системи соціальної допомоги для жінок, дівчаток та хлопчиків, які стають жертвами насиллям в Україні.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини