ГоловнаВелика БританіяВеликобританія закрилась для російських туристів: отримати візу їм "практично неможливо"

Великобританія закрилась для російських туристів: отримати візу їм “практично неможливо”

Міністерство закордонних справ Росії рекомендувало своїм громадянам утриматися від поїздок до Великобританії, назвавши причиною проблеми, з якими стикаються росіяни при отриманні британської візи, повідомляє Reuters.

“З огляду на вкрай недружній курс Великобританії по відношенню до нашої країни, щоб уникнути фінансових втрат та інших можливих проблем, ми рекомендуємо російським громадянам по можливості утриматися від поїздок до Сполученого Королівства та від звернення за британською візою”, – йдеться у повідомленні Москви.

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що отримало численні скарги від російських громадян про те, що отримати візу до Великобританії стало “практично неможливо або вкрай складно”, додавши, що це стосується не лише російських туристів, а й росіян, які працюють у Великій Британії, та людей бажаючих відвідати родичів.

Департамент повідомив, що, згідно з роз’ясненнями, наданими йому Лондоном, зараз Британська візова служба при обробці візових заяв віддає пріоритет заявам від українських біженців, що значно затримує обробку візових документів для російських громадян.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини