ГоловнаВатиканДекілька крутих місць на планеті, де заборонено селфі

Декілька крутих місць на планеті, де заборонено селфі

Є місця, де селфі поза законом. Експерти в області фотографії зібрали кілька локацій, у яких вам краще утриматися від “знімку на згадку”.

За інформацією джерела, порушення суворих правил може призвести не лише до серйозного штрафу, а й арешту.

Будинок коштовностей, лондонський Тауер

На лівому березі річки Темзи підноситься лондонський 700-річний Тауер — будівля, яка ще з часів свого виникнення увійшла до історії Європи. Тут зберігаються коштовності королівського будинку, а тому й відповідна охорона. Через загрозу безпеці робити фотографії тут не можна. За дотриманням правил спостерігають як охоронці, і камери відеоспостереження.

Декілька крутих місць на планеті, де заборонено селфі

Зоопарки Нью-Йорка

У 2014 році через величезну кількість селфі з тиграми та будь-які інші фото з котячими у всіх зоопарках, на карнавалах та в цирках Нью-Йорка суворо заборонені. Закон було запроваджено з метою захисту тварин від наполегливих туристів. Порушника буде оштрафовано на суму до тисячі доларів.

Памплона, Іспанія

Мальовничий регіон приваблює мандрівників з усього світу не лише чудовими краєвидами. Щороку в пошуках гострих відчуттів сюди з’їжджаються любителі полоскотати собі нерви на “Біга биків”. Однак будь-кого, хто буде спійманий за селфи з биками, оштрафують на 3 тисячі євро. Таким чином влада дбає про безпеку відпочиваючих.

Декілька крутих місць на планеті, де заборонено селфі

Сикстинська капела, Ватикан

Після реконструкції історичного об’єкта у 1980 році робити знімки на території святого місця можна лише за умови наявності ексклюзивних прав на фото усередині.

Декілька крутих місць на планеті, де заборонено селфі

Саудівська Аравія

Робити фотографії під час паломництва до Мекки суворо заборонено. Влада Саудівської Аравії вважала, що знімки під час акту поклоніння є виявом неповаги до віруючих, багато з яких пройшли довгий шлях до святого місця.

Озеро Тахо, Каліфорнія

Місцева влада вирішила захистити тварин від настирливих туристів та заборонила селфі з дикими мешканцями озера. Заборона була введена через побоювання, що в прагненні зробити кадр люди можуть підійти до ведмедів надто близько.

Декілька крутих місць на планеті, де заборонено селфі

Музей Ван Гога, Амстердам

Якщо вирішите зайти до знаменитого музею Амстердама, будьте готові відкласти гаджети. Щоб відвідувачі могли насолоджуватися мистецтвом повною мірою та не заважаючи іншим, у музеї вирішили заборонити будь-яке користування камерою.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристам назвали 17 симптомів смертельного вірусу в Європі, який почав вбивати 40% пацієнтів

17 симптомів смертельного вірусу в Європі назвало у своєму...

Топ-10 найнебезпечніших країн для жінок-туристок

У соціальних мережах часто рекламуються туристичні напрями, які здаються...

Туристам дали цінні поради, включаючи «правило 24 години» перед вильотом

Вирушаючи в подорож, важливо пам'ятати не тільки про квитки...

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...