ГоловнаУзбекистанКордон з Узбекистаном перетнули 22 військових літака і 24 вертольота Афганістану

Кордон з Узбекистаном перетнули 22 військових літака і 24 вертольота Афганістану

За два дні повітряний простір Узбекистану незаконно перетнули 22 військових літака і 24 вертольота, в яких знаходилися 585 збройних військовослужбовців Афганістану. Під час супроводу зіткнулися літак Узбекистану МіГ-29 і афганський Embraer 314.

14-15 серпня повітряний простір Узбекистану незаконно перетнули 22 військових літака і 24 військових вертольота Афганістану, в яких знаходилися 585 збройних військовослужбовців сусідньої країни. Повітряні судна були примусово приземлені в міжнародному аеропорту Термеза, повідомила в понеділок прес-служба Генеральної прокуратури Узбекистану.

15 серпня три військові літаки Embraer 314 Афганістану запросили дозвіл на посадку в аеропорту «Ханабад» в Карші. Вони були перенаправлені в аеропорт «Термез» при супроводі двох військових літаків ВПС Узбекистану МіГ-29.

«Однак в ході супроводу літаки Embraer 314 і МіГ-29 зіткнулися і впали в Шерабадському районі Сурхандар’їнської області. Пілоти цих літаків катапультувалися і приземлилися на парашутах», – йдеться в повідомленні.

У той же день 158 афганських громадян і військовослужбовців через річку Амудар’я незаконно проникли на територію Термезського району Узбекистану.

Генеральний прокурор Узбекистану порушив кримінальну справу за пунктом «б» частини 2 статті 223 Кримінального кодексу (незаконний виїзд за кордон або незаконний в’їзд в Республіку Узбекистан за попередньою змовою групою осіб). Ведеться слідство.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...

У Туреччині знайшли ким замінити туристів з України

У Туреччині знайшли, ким замінити українських туристів — як...

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...