ГоловнаLifeStyleЗа що туриста можуть не пустити в літак: розказано найскандальніші історії

За що туриста можуть не пустити в літак: розказано найскандальніші історії

Нецензурні написи на футболках, а також надто відвертий одяг – не найкращий вибір для авіаподорожей. На борт літака у такому вигляді можна так і не потрапити. Такими казусами поділилися в соцмережі Reddit агенти авіакомпаній, які розповідали про випадки, коли туристам заборонили посадку.

«Не носите сорочки із нецензурними словами. Ми не можемо посадити вас у літак у сорочці, на якій написана нецензурщина. Як мінімум вас попросять це зняти та замінити, оскільки це може образити іншого пасажира», – заявили експерти.

Вони розповіли випадок, коли у 2015 році студент університету у Сполучених Штатах був скинутий з рейсу Southwest Airlines у Сент-Луїсі, штат Міссурі, через нецензурну фразу на футболці. При цьому сама футболка постраждалого туриста, Деніела Подольського, була рекламою комедійного серіалу «Брод-Сіті», і спочатку він був допущений у ній на рейс з Далласа, але коли рейс зробив позапланову зупинку через погану погоду в Сент-Луїсі, туриста висадили.

Друга порада експертів стосується переважно жінок – відверті вбрання, на кшталт занадто короткого топу та шорт, також можуть стати причиною того, що в літак потрапити не вдасться. Як поскаржилася одна з розгніваних туристок Jetstar «ганьбила мене як повію»: співробітники сказали їй, що її вбрання – чорна укорочена майка, вільні бежеві штани та пара сандалій – «недоречний».

Експерти перерахували одразу кілька таких випадків. У червні, наприклад, постраждала мати двох дітей, 31-річна Харрієт Осборн – її не пустили на рейс easyJet через напівпрозорий верхній топ – причому пояснили це тим, що на борту перебувають діти. Ще одну туристку не пустила на борт іспанська авіакомпанія Vueling. На ній як верхній одяг і зовсім був купальник з глибоким вирізом. Щоправда, в авіакомпанії уточнили, що ще однією причиною недопуску туристки на борт стала її «образлива» відповідь персоналу аеропорту.

А в Новій Зеландії, в Квінстауні, на борт не потрапила ціла сім’я з 20 людей, причому серед них молодята. Причиною цього стала дитина, маленький хлопчик, на якому не було взуття. До речі, багато авіаперевізників спеціально обмовляють право не возити необутих пасажирів – це певною мірою порушення техніки безпеки.

До речі, також співробітникам гейтів у багатьох країнах світу дозволено забороняти посадку в літак та людям, які перебувають у явно нетверезому стані. Актуальне попередження для туристів, готових почати відзначати відпустку ще в таксі.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому ви, можливо, п’єте недостатньо води взимку».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода