Виручка Tripadvisor в 2020 році знизилася на 61% – на мільярд доларів

Індустрія подорожей і туризму була однією з найбільш постраждалих від пандемії COVID-19, і не обійшли стороною і найбільш відвідуваний в світі сайт подорожей і туризму. У TripAdvisor був один з найгірших років, коли виручка впала за всю історію. Згідно з даними, представленим TradingPlatforms.com, виручка TripAdvisor в 2020 році знизилася на 61%, що означає збиток майже в мільярд доларів за рік.

Через обмеження глобальна мобільність завдала серйозного удару по індустрії туризму.

На початку 2020-го країни закриють свої кордони в спробі пом’якшити і без того руйнівні наслідки COVID-19, що підірве сильну динаміку індустрії туризму. Tripadvisor, один з найпопулярніших веб-сайтів з бронювання мандрівників і подорожей в світі, не був застрахований від наслідків пандемії і поніс величезні збитки в 2020 році.

З 2014 року Tripadvisor і туристична індустрія в цілому демонструють тенденцію до зростання за багатьма економічними і фінансовими показниками. Цього року Tripadvisor вперше заробив понад 1 мільярд доларів доходу, і ця цифра не знижувалася до подій 2020 року. Tripadvisor повідомив про доходи в 604 мільйони доларів в 2020 році, що майже на 1 мільярд доларів менше доходу в 1,56 мільярда доларів в 2019 році. Це на 61% менше в порівнянні з 2019 роком і майже на 62% нижче рекордного рівня в 1,61 мільярда доларів, встановленого в 2018 році.

  Як регіони Італії готуються до відкриття літнього сезону

Виручка, встановлена ​​в 2020 році, є найнижчою з 2010 року, коли компанії було всього 10 років.

Заходи щодо зменшення витрат Tripadvisor – майже 40% скорочення співробітників та зменшення витрат понад 50%. У відповідь на пандемію Tripadvisor застосував кілька заходів щодо скорочення витрат. Витрати на продаж і маркетинг впали до $ 316 млн у 2020 році, що є найнижчим рівнем з 2012 року і на 53% нижчим за показник 2019 року – $ 672 млн. Компанія також прийняла складне рішення значно скоротити кількість своїх співробітників, лише через рік після інвестування у свою робочу силу.

У 2019 році Tripadvisor збільшив свою робочу силу на 25%, досягнувши трохи менше 4200 співробітників. Потім скорочення робочої сили було запроваджено в 2020 році, при цьому кількість працівників скоротилася на 38,1% і склала трохи менше 2600. Цифра є найнижчою з 2013 року і на 23% менше, ніж у 2018 році, роком раніше, ніж Tripadvisor розширив свою робочу силу.

  Туреччина пропонує "безпечний" туризм - посол України

Незважаючи на ці скорочення, Tripadvisor все ще отримав значний чистий збиток у розмірі 289 мільйонів доларів у 2020 році.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

ТОП-7 найкращих ізольованих монастирів у світі

У ці важкі часи в умовах пандемії Covid-19 багато мандрівників шукають ізоляції та менш людних напрямків. Ось чому деякі нетрадиційні види туризму зростають у...

Безкоштовні інструменти Google для туризму і гостинності

Протягом останніх років, і особливо з початку пандемії, Google пропонував різні безкоштовні інструменти для туристичного та гостинного секторів, щоб допомогти професіоналам у галузі туризму. Різні...

Інновації в туризмі? Як підняти сектор на слідуючий рівень

Однією з небагатьох галузей, яка завжди змінюється та розвивається, є туризм. Досвід подорожей сьогодні абсолютно відрізняється від того, що було 10 або навіть 5...

Турецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Турецька «гаряча точка» Бодрум буде приймати іноземних туристів, оскільки мер міста очікує в три рази більше туристів, ніж у 2020 році, незважаючи на пандемію...
Погода

Останні новини