Туризм ніколи не буде колишнім. Хай живе віртуальний туризм

Багато з нас вже усвідомили, що за допомогою віртуального туризму можна перенестися у віддалені місця, навіть не встаючи з дивана.

Бац! Повітряне сполучення зникло. Тільки за останній рік світова туристична галузь втратила 4,5 трильйона доларів і 62 мільйони робочих місць. Музеї по всьому світу закриті, міста на замку. Що тепер? Що робити потенційним туристам в ті дні і тижні, коли вони подорожували?

І бац! Подорож стає чимось недоступним! Бачите Рембрандта тільки в Google або також у себе вдома через доповнену реальність? Чи можна віртуально змінити простір і відправитися в минуле? Чи можна я увійти в картину Рембрандта через доповнену реальність, перебуваючи у себе в вітальні, занурюючись в «Урок анатомії»?

Прогнози для ринку розширеної реальності (доповнена реальність – AR і віртуальна реальність – VR), дуже багатообіцяючі. У 2016 році Pokémon Go значно збільшив цей потенціал. Ми припускали, що феномена AR буде досить в майбутньому.

Але навіть в найсміливіших прогнозах ніхто не міг припустити, що цей потенціал буде багаторазово посилений іншим глобальним явищем 2020 року. COVID-19 і віртуальний туризм змінили прогноз – ринки AR і VR досягнуть рівня 300 мільярдів доларів всього за 3 роки. Таким чином, доповнена і віртуальна реальність отримали додаткове джерело розвитку!

Протягом цього довгого і трагічного періоду для туризму у нас був час навести порядок, реструктурувати компанії, заново винаходити бізнес, перепроектувати приміщення і переосмислити туризм сам по собі. У нас був час мріяти про більш екологічному туризмі для всіх, а також як слід підготуватися до «туризму-відплати». Під час вимушеної паузи багато відкрили для себе нові професії, джерела доходу і бізнесу. Ми відкрили нові способи подорожувати і заманювати туристів подорожувати.

Ми зрозуміли, що віртуальний туризм може перенести нас в інші місця, не встаючи з дивана. І ми дізналися про це не тільки в дослідницьких лабораторіях компаній. Ми виявили це на практиці, коли доступ до подібних технологій надали понад 2000 музеїв, які стали віртуальними завдяки Google Cultural Institute. Багато з нас відкрили для себе ці можливості через віртуальне відвідування самих відомі традиційних музеїв світу, таких як Гробниця царів в пірамідах в Єгипті або Ермітаж в Санкт-Петербурзі.

  Все, що вам потрібно знати про цифровий сертифікат ЄС на COVID-19

Мільйони туристів в ті нудні години, дні і тижні самоізоляції і карантину здійснювали віртуальні подорожі в віртуальних містах, віртуальні епохи або в віртуальний музей, навіть не встаючи зі свого дивана. І хороша новина полягає в тому, що ці мільйони віртуальних туристів високо оцінили ці поїздки і їх захоплюючу атмосферу.

  Метеорологічна служба Туреччини оголосила жовте попередження для Стамбула і Анкари

Це зазначено в звіті Всесвітньої ради з подорожей і туризму (the World Travel & Tourism Council) про COVID-19, в якому стверджується, що віртуальний туризм – це тенденція, яка збережеться і стане важливим маркетинговим і комерційним інструментом тур галузі.

Туризм ніколи не буде колишнім. Хай живе віртуальний туризм

Консалтингова компанія Accenture також заявляє про це в своєму звіті Immersive-Experience-Digital-Report 2020. Компанія підкреслює, що 64% ​​брендів починають інвестувати в «віртуальний» досвід, розуміючи, що це покращує позитивний досвід у більш ніж 50% їх споживачів , коли вони використовую технології AR і VR.

Але ті, хто вірить в апокаліптичне бачення того, що світ буде управляємо машинами, комп’ютерами або незвичайним програмним забезпеченням, за рахунок мільярдів, вкладених венчурним капіталом в стартапи, націленими на віртуальний туризм і подібний досвід, також помиляються.

Необхідно підкреслити, що традиційний туризм ніколи не може бути замінений! Але для тих, хто не може (і можливо ніколи не зможе!) Фізично відвідати деякі тур напрямки, і навіть для тих, хто має таку можливість, але любить ретельно планувати свої туристичні маршрути, віртуальний туризм, по суті, знахідка. Він, звичайно, не замінить фізичний і реальний туризм. Але віртуальний туризм тут, щоб підвищити роль традиційного, завершити його, поліпшити, розповісти все історії, про які ніколи раніше чули і не могли відчути.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини