ГоловнаLifeStyleСтюардеса розкрила секрет, як боротися із закладеністю вух після літака

Стюардеса розкрила секрет, як боротися із закладеністю вух після літака

Відчуття закладеності вух під час зльоту і посадки, що часто виникає, може зберігатися тривалий час і після виходу з літака. Однак є кілька простих способів, як запобігти неприємним відчуттям і не дати вухам «лопнути».

Своїми секретами стюардеса із Сан-Франциско поділилася у відео, яке опубліковано у соцмережах.

Як пояснила бортпровідниця, коли літак піднімається у повітря або починає знижуватися, тиск повітря в салоні швидко змінюється – це і є причиною того, чому в небі туристам закладає вуха.

За словами співробітниці авіакомпанії, є чотири способи, які можуть допомогти уникнути неприємних відчуттів:

  1. Перекусити. «Жувальна гумка, цукерки, льодяники від кашлю, схоже, справді допомагають під час зльоту чи посадки».
  2. Скористайтеся спреєм для носа. «Я завжди ношу з собою якийсь спрей для носа чи ліки від застуди чи синуситу. Якщо я відчуваю, що мені стає душно під час польоту, я обов’язково бризкаю ніс, проте краще робити це безпосередньо перед зльотом і приблизно за 30 хвилин до посадки», – розповіла дівчина.
  3. Якщо з моменту приземлення авіалайнера пройшло багато часу, а вуха все ще закладені, варто скористатися ще одним способом. За словами стюардеси, заселившись в готель, потрібно негайно вирушити у ванну кімнату і включити гарячий душ. Через деякий час ванна перетвориться на парну – цей ефект і необхідний, тому що, гаряча пара через десять хвилин не залишить і сліду від проблеми з вухами.
  4. Однак якщо перераховані методи не допомогли, ймовірно, проблема з вухами може бути набагато серйознішою. У цьому випадку слід звернутися за допомогою до лікаря.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода