ГоловнаLifeStyleСтало відомо, чому туристам завжди треба відкривати свій багаж в аеропорту після...

Стало відомо, чому туристам завжди треба відкривати свій багаж в аеропорту після посадки літака

Відправившись додому з аеропорту, не перевіривши свою валізу, ви ризикуєте не тільки попрощатися зі своїм багажем, але і не отримати компенсації в тому випадку, якщо вашу валізу обікрали по дорозі.

Туристка, яка потрапила в таку ситуацію, закликає своїх колег у будь-якому разі «швидко зазирнути» у свою валізу перед виходом із терміналу, інакше вам буде складно отримати компенсацію за будь-які скарги на пошкодження багажу.

Як розповідає туристка, Джина Шелдон, що летіла з Air France з Парижа до Бостона, вона поспішила повернутися додому з валізою, повною різдвяних подарунків – як вона думала. Відкривши багаж – вже вдома – туристка зазнала шоку: «Всі подарунки зникли і були замінені окремими пластиковими пакетами, наповненими собачим кормом, брудними футболками та порожніми контейнерами для продуктів French Body».

Туристка звернулася за компенсацією в Air France – але їй заявили буквально таке: оскільки вона залишила аеропорт, вона не може вимагати відшкодування. «Ви вийшли з багажного відділення і пішли додому, тому ми не маємо можливості підтвердити, чи були ці предмети у вашій сумці при транспортуванні або що сталося після того, як ви пішли», – цитує їхню відповідь туристка.

У підсумку, всім своїм колегам-туристам вона – за підтримки асоціації Live and Let Fly – радить перевіряти валізу, як тільки вона зійшла з багажної стрічки. «Забираючи свій багаж з каруселі видачі багажу авіакомпанії, не просто перевіряйте валізу на наявність пошкоджень, але переконайтеся, що ваш особистий вміст знаходиться всередині. Іноді все виглядає благополучно, але її вміст вже розграбований. Злодії розраховують, що ви не помітите, доки не стане надто пізно», – розповідає туристка.

Рада асоціації також радить: хоча Монреальська конвенція, введена в дію в 1999 році, дозволяє пасажирам пред’являти претензії щодо пошкодженого або втраченого багажу протягом семи днів після події, краще це робити гарячим слідом. «Претензії з відсутніх предметів слід подавати негайно в аеропорту до відділу багажу», – наголошують вони.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Продукти, які ніколи не слід мити перед приготуванням».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода