ГоловнаLifeStyleРозкритий секрет, як укласти в маленьку валізу багато речей

Розкритий секрет, як укласти в маленьку валізу багато речей

«Лайфхак» для туристів, як зібрати та упакувати вбрання для відпочинку, заощадивши багато часу, представила в Tiktok @makelifesimpler_. У відео вона розкриває секрети “капсули” для відпочинку.

«Окрім того, що весь ваш одяг підходитиме за розміром, ця техніка також допоможе вам залишатися організованим і не дасть вам взяти з собою непотрібний одяг. Суть проста: ви заздалегідь плануєте все своє вбрання, тому ви пакуєте тільки те, що вам потрібно, заощаджуючи ваш час і місце», – заявила туристка.

«Капсулу» вона збирає так: на ліжко туристка поклала послідовно футболку, спідницю та спідню білизну. Потім вона склала обидві сторони футболки до центру та знову склала її зверху вниз. У результаті вийшов акуратний квадрат, що вміщає весь денний наряд, крім туфель. Вона наслідувала цей приклад із ще сімома вбраннями, щоб створити акуратну валізу, що містить вісім різних комплектів одягу.

@makelifesimpler_ Reply to @08.21.2007 Reposting my most viral video of 2021 💖 #folding #packing #travel #outfit ♬ Pon De Replay – Ed Marquis & Emie

Відео подивилися понад 7 мільйонів разів і набрали 225 тисяч лайків від глядачів, які були вражені лайфхаком. «Цей трюк виявився дуже корисним. Пакувати речі стало набагато простіше. Дякую!», «Це геніально. Я ніколи не пакував речі таким чином», – коментую користувачі.

Однак інші туристи поспішили відзначити, що складно планувати все своє вбрання для відпустки заздалегідь, оскільки будь-якої миті можна передумати, що ви хочете надіти. «А що, якщо ви передумаєте і вам не сподобається це вбрання?» «А якщо погода не підіграє?» – Запитують вони.

До речі, раніше експерт, який працює в службі завантаження багажу, розповів туристам, які треба вибирати валізи, щоб уникнути ризику псування та втрати багажу. Про це читайте у матеріалі «Стало відомо, які валізи туристів зазвичай ушкоджують у літаку»

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода