ГоловнаLifeStyleПсихолог розкрив основні правила курортного роману

Психолог розкрив основні правила курортного роману

Золотистий пісок, ніжний морський прибій, запальна обстановка та нові знайомства… Особлива атмосфера для насолод, веселощів та своєї історії під назвою «курортний роман». Жіночий коуч, психолог поділилася з «ДІП» секретами, які не перетворять гарне знайомство на гірке розчарування.

Це не серйозно

Більшість курортних знайомств спочатку мають термін придатності. Як правило, це 9-11 ночей відпустки. Але незважаючи на швидкоплинність, це може бути чудово, адже перед вами чудова можливість насолодитися новими емоціями і зберегти теплі спогади про пристрасний відпочинок. Відноситися до таких відносин треба максимально просто, дотримуватись деяких правил, і тоді надії обох учасників будуть виправдані.

Не малювати світле майбутнє у фаті та бути в моменті

Поставити собі кілька запитань. Чи знаю я, що це тимчасовий зв’язок? Хочеться мені в неї поринути? Чи зможу впоратися з емоціями, коли все закінчиться? Якщо відповіді ствердні, можна сміливо пливти за течією. Звичайно, потім може статися продовження стосунків (якщо раптом захочеться більшого), але нехай це буде приємною несподіванкою, аніж початковим розрахунком.

Відпочивати в кайф за взаємною згодою

Всі ми дорослі, і погоджуватися на будь-який розвиток подій важливо при взаємному інтересі та бажанні. Можна дозволити кілька днів побути зовсім інший і забрати позитивні емоції із собою.

Все, що було у Вегасі, залишається там же

Поворот сюжету може бути різним. Хтось шукає курортного роману свідомо, але вже у відносинах. Інші вільні, але теж не готові до того, щоб дізнаватися про людину в іншій обстановці. Люди поводяться по-різному на роботі та на відпочинку. Тому книжка має закритися, а її герої отримати те, на що одразу розраховували.

Роман із продовженням

Але бувають винятки і деякі курортні романи не закінчуються разом із датою від’їзду з готелю. Пара може розпочати будувати стосунки – гармонійні, теплі, здорові. Що робити, якщо у планах не лише секс без зобов’язань?

Не слухати солодкі промови

Точніше, слухати можна, але вони мають бути підкріплені вчинками та діями. Не треба боятися просити турботи, догляду, ставити питання про плани та дивитися на реакцію.

Відсунути, наскільки можна, близькість

Завжди видно чоловіка, який не отримуючи свого, різко втрачає інтерес. Якщо ж йому хочеться більшого, він включиться в азартну гру – доглядатиме, даруватиме подарунки, ставитиме питання і включатиметься у ваше життя. Гарантій, звісно, ​​теж ніхто не дасть. Але принаймні можна впізнати одне одного не лише на рівні взаємної хімії та гормонів, а набагато глибше.

Спілкуватися після відпустки

Багато питань про майбутнє ставити не варто – ви ще не так добре впізнали одне одного. Але завжди можна запитати, як і коли ми зустрінемося наступного разу і можливо запланувати наступну поїздку. Те, наскільки чоловік включений, визначатиме всі його подальші дії.

І мінуси, і плюси

Як і будь-яких відносинах, у курортних романах можливі різні повороти сюжету. Є пари, які продовжили спілкуватись після, а є ті, хто просто приємно провів час під час відпустки. Не треба ганятися за ілюзіями, важливо не втрачати повністю голову, довіряти інтуїції та звертати увагу на деталі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини