ГоловнаLifeStyleПілот розповів, як довго проживуть пасажири, якщо розбити скло ілюмінатора у літаку

Пілот розповів, як довго проживуть пасажири, якщо розбити скло ілюмінатора у літаку

Що трапиться з туристами, якщо в літаку раптово розіб’ється вікно? Це питання у Tiktok прокоментував пілот Харрісон Мюррей, продемонструвавши відео, що відбудеться у салоні.

Насамперед він заспокоїв туристів, що шанси на таку ситуацію вкрай малі – швидше за все вона не загрожує їм ніколи. Але теоретично в першу чергу відбудеться дуже швидка розгерметизація, оскільки за законами фізики умови всередині кабіни почнуть дуже швидко «вирівнюватися» з умовами зовні.

Примітка: Раніше DIP писав на таку тему: “Туристам дані поради, як побороти страх перельотів“.

«У салоні буде багато галасу, температура впаде, у салоні буде туман. Ви отримаєте масу дискомфорту у животі, коли гази розширяться», – заявив він. Також пасажирам знадобиться негайно вдягнути кисневі маски – у них буде лише від 30 до 90 секунд – поки вони залишаться притомними та зможуть це зробити – заявив пілот.

«Ми, в кабіні надягнемо наші кисневі маски, ми також клацнемо сигналом для вас, щоб ви одягли свої — зробіть це швидше. На висоті від 9000 метрів до 12000 метрів ваш час корисної свідомості становить від півтори хвилини до 30 секунд, так що ви не захочете возитися», – заявив пілот. У свою чергу екіпаж розпочне аварійний спуск та пошук найближчого аеропорту.

Відео набрало 405 000 переглядів, і безліч коментарів. У тому числі й такий: «Отже, тоді нас не висмокче з вікна? Голлівуд брехав нам, лол». Проте пілот заявив, що такий випадок ймовірний – але для тих, хто перебуває в кабіні. «Багато років тому вікно літака розбилося і капітана висмоктало. Бортпровідники трималися за ноги!», – розповів він. Цей випадок стався з Тімом Ланкастером, пілотом British Airways. Пілот отримав кілька обморожень та переломів – але примудрився вижити.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стоматолог повідомив, що ковід руйнує зуби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода