ГоловнаLifeStyleСмартфон перед літаком можуть конфіскувати: туристів попередили про строгі правила, про які...

Смартфон перед літаком можуть конфіскувати: туристів попередили про строгі правила, про які мало хто знає

Про суворе правило, через яке турист може на рівному місці позбутися свого смартфона, а також іншої техніки, на зразок планшета чи ноутбука, розповіли експерти авіабезпеки. Як правило, такі предмети беруть із собою в ручну поклажу — і правила огляду, що існують як у Україні, так і за кордоном, можуть стати для туриста вкрай неприємною несподіванкою.

«Обов’язково подбайте про те, щоб при проходженні контролю безпеки ваш пристрій був заряджений. Якщо ви не можете включити свої пристрої на запит співробітників служби безпеки, вони мають право і конфіскувати у вас таку техніку», – заявили експерти з International Citizens Insurance. Річ у тім, що лише включення гаджту підтверджує, що це не муляж, а справжній пристрій. Вони також представили свою статистику, згідно з якою туристи зазвичай не підозрюють про такий ризик.

Експерти також зазначили, що далеко не всіх пасажирів зупиняють та просять «включити» свої пристрої, але в деяких пунктах безпеки аеропорту можуть проводитись вибіркові перевірки. Тому зберігати заряд телефону, а також ноутбука та іншої техніки у ручній поклажі – вкрай важливо.

До того ж для українських туристів варто уточнити: це не тільки зарубіжні реалії. З вибірковим проханням увімкнути ноутбук чи смартфон можна зіткнутися в аеропортах і Києва, і регіонів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини