ГоловнаLifeStyleЕксперти розповіли, де краще і безпечніше сидіти в літаку

Експерти розповіли, де краще і безпечніше сидіти в літаку

Дискусії про те, яке місце в літаку найбезпечніше, точаться вже давно. Проте експерти до єдиного висновку так і не дійшли. Багато пасажирів вибирають місце, яке буде комфортно для них – вибирають місця біля аварійного виходу або біля вікна. Проте є кілька версій щодо того, де краще та безпечніше сидіти в літаку.

У середині у крила або ближче до початку

Досвідчені мандрівники впевнені, що сидіти найкраще біля крила і біля вікна. Так пасажири не так сильно відчуватимуть турбулентність — саме тому бізнес-клас завжди знаходиться в носі літака. Там трясіння відчувається менше. Крім того, у крила у великих літаках є аварійний вихід, а також у вас буде огляд двигуна літака, тому ви зможете повідомити про позаштатну ситуацію бортпровідникам.

Найкращим варіантом буде місце ближче до носа літака. Так при виході ви зможете раніше вийти з літака в будь-якому разі – і якщо вам подадуть трап, і рукав.

Наприкінці літака біля вікна

Це місце багато хто вважає найбезпечнішим, але статистики, що підтверджує це, не існує. Місце наприкінці літака біля вікна буде зручним з кількох причин. По-перше, ніхто не битиме вашу спинку крісла. По-друге, пасажири з дітьми рідко сідають на кінець літака. По-третє, є ймовірність, що вам пощастить, і сусідні крісла виявляться порожніми. Тоді ви зможете лягти на три крісла та комфортно поспати.

Також це місце близьке до робочої зони стюардес, і в цьому є два плюси: ви можете попросити додаткову порцію їжі, якщо хтось відмовився, і до вас прийдуть швидше, якщо у вас буде питання чи знадобиться допомога.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини