ГоловнаLifeStyleДані 2 поради, як пройти спецконтроль в аеропорту безкоштовно та швидко

Дані 2 поради, як пройти спецконтроль в аеропорту безкоштовно та швидко

Декілька хитрощів для туристів, як швидше пройти через перевірку безпеки представила британська експерт з подорожей Нора Данн. Вона озвучила потрійну хитрість як пройти в чисту зону, не затримуючись у черзі занадто довго.

За її словами, здебільшого «ключ до прискорення» – знайти правильну чергу. “Магія полягає в тому, щоб знайти правильних людей у ​​складі черги”, – така перша порада дає вона туристам. “Правильними” сусідами вона називає ділових мандрівників – і радить туристам вибирати ту чергу, де таких найбільше. «Ці люди, швидше за все, відточили прохід через рамки безпеки в аеропорту аж до ступеня мистецтва. Поки ви стоїте у черзі за ними, дивіться, що вони роблять, і навчайтеся у них. Якщо вони справді хороші у цьому, це схоже на танець», – заявила експерт.

Друга порада – це небажані попутники, з яких найнебажаніші – сім’ї з маленькими дітьми. «Якщо ви не бачите черги з діловими мандрівниками, то принаймні уникайте – за будь-яку ціну – черги з сім’ями (особливо сім’ями з маленькими дітьми). Вони зі зрозумілих причин повільно сортують свої речі, щоби пройти через рентгенівські апарати». До речі, аналогічну пораду можна зарахувати і до черг на паспортному контролі, в українських аеропортах точно.

Остання порада стосується працівників служби безпеки. Більшість туристів вибирає чергу з великою кількістю персоналу у рентгенівського апарату – і найчастіше це помилка, запевняє експерт. «Якщо біля апарату більше одного-двох людей, швидше за все, одна з них – стажер, і ця черга буде ледве повти», – запевняє вона.

Також експерт нагадала туристам очевидні правила, які всі забувають – а саме, перевірити все, що може затримати самого туриста: «Важливо уявляти, де ваші рідини – вони мають бути легко доступними і в окремій сумці із застібкою-блискавкою, ваш ноутбук та іншу електроніку при необхідності легко вийняти, а взуття та ремінь легко зняти».

У коментарях її поради також доповнили інші мандрівники. Наприклад, вони озвучили наступний лайфхак – при великому наборі кабінок для огляду ви скоріше пройдете, повернувши ліворуч – більшість людей правші і справа черга завжди накопичується більше. А також, як доповнили співробітники аеропорту – в очікуванні своєї черги не варто шуміти, свистіти і навіть позіхати – це привертає увагу співробітників і такого туриста з більшою ймовірністю зупинять на додаткову перевірку.

Раніше DIP писав, що «Працівник аеропорту розповів, чому ніколи не треба замикати свою валізу на висячий замок».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини