ГоловнаГотеліЗ Нового року ціни на готелі Туреччини збільшаться на 20-50%

З Нового року ціни на готелі Туреччини збільшаться на 20-50%

Прогноз про зростання цін у готелях Туреччини на 25-50% у 2022 році підтвердили перед Новим роком турецькі експерти. Це стосуватиметься насамперед внутрішніх туристів, зазначають вони, які розплачуються місцевою валютою. Основна причина – проблеми турецької ліри, яка просто впала, а також зростання зовнішнього попиту. Однак і українських туристів, нагадаємо, також очікує зростання цін – проблеми в економіці Туреччини поширюються і на іноземців, які приїжджають на курорти цієї країни.

“З підвищенням обмінного курсу турецької ліри ціни зросли і все ще існує ризик подальшого зростання”, – заявив гендиректор Nirvana Hotel Корхан Альшан. Також він зазначив, що у 2022 році обсяги бронювань, особливо з Європи, навіть перевищували 2019 рік, але попит уповільнився через коливання ліри та «омікрону». У зв’язку з новорічними святами та підвищенням обмінного курсу відбулося також уповільнення темпів бронювання та на внутрішньому ринку – додав він.

«Наші очікування наступного року дуже хороші, але ефект від появи «омікрону» та ситуації з курсом ліри лякає. Січень та лютий критичні, якщо ми переживемо цей варіант, ми будемо відкриті. Я думаю, що після січня ціни зростуть на 25-50 відсотків», – заявив президент Турецької асоціації малих готелів Ертан Устаоглу.

Зазначимо, діяльність цих готелів розрахована в основному на місцевих туристів, однак і туди приходять іноземці, оскільки «ціни для них смішні». «Неможливо не збільшити ці витрати. Оскільки ціни для внутрішнього ринку зростають, перспективи цього літа передбачити дуже складно, поки ми не знаємо, якою буде купівельна спроможність туристів», – додав він.

Ціни можуть зрости у 2022 році через зростання курсу іноземної валюти та попит з боку закордонних ринків – додав і президент Турецької асоціації туристичних агенцій Фіруз Багликая закликав громадян заздалегідь бронювати тури.

При цьому пан Багликая додав, у 2022 році, за прогнозами, доходи від туризму досягнуть 35 мільярдів доларів, Баглика, а заявлена ​​мета – 45 мільйонів туристів, у тому числі 40 мільйонів іноземців. Додамо, що і українським туристам прогнозують зростання цін турецького відпочинку 2022 року. Причина та ж – “падаюча” турецька ліра і зростання цін для готелів на все, яке так чи інакше вирішуватиметься за рахунок туриста. Подробиці читайте за цим посиланням.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому ви, можливо, п’єте недостатньо води взимку».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода