Home ТУРЕЧЧИНА Заходи В Інституті ім. Юнуса Емре розпочинається майстер-клас турецької для туристів

В Інституті ім. Юнуса Емре розпочинається майстер-клас турецької для туристів

0

Ви плідно працювали протягом року і, безумовно, заслуговуєте на відпустку. Безумовно, подорож до Туреччини допоможе відпочити. Немає нічого кращого ніж сонце, пісчані пляжі та безкрайнє море а також подорож до Анатолії, яка відкриває двері до тисячолітньої історії Туреччини. Ви вже забронювали готель та купили квитки. На вас чекає п’ятизірковий відпочинок в Туреччині.

Втім, оскільки Ви дуже досвідчений мандрівник, Ваш відпочинок, безумовно, не обмежиться стінами готелю, адже, Ви захочете відкрити нові місця. Для здійснення Ваших планів Інститут ім. Юнуса Емре підготував для Вас майстер-клас турецької для туристів. Майтер-клас допоможе Вам безкоштовно опанувати турецьку, яка буде корисною протягом Вашого відпочинку.

Майстер-клас турецької триватиме п’ять днів (загалом 10 академічних годин), де ви отримаєте змогу опанувати фрази, необхідні в щоденному спілкуванні в літаку, готелі, ресторані та екстрених випадках. Звісно, наша програма лише цим не обмежиться. Смакуючи турецькі каву, чай та пахлаву, Ви отримаєте інформацію щодо місць, які можна відвідати.

Також читайте:  Хюррем Султан - вплив на турецьку історію, сімейне життя та життя у палаці, службу державі

Участь безкоштовна. Ті, хто вже забронював квитки у відпустку, будуть записані в першу чергу. Нижче представлена програма майстер-класу. Ви можете обрати зручний для вас розклад та зателефонувати до нашого інституту, або написати нам
Teл: +380633552604 Whatsapp, Viber або Facebook.

До кожної групи набирається кількість 10 осіб.