ГоловнаГотеліУ Стамбулі відкривається фешемебельний готель, але не всі зможуть туди потрапити

У Стамбулі відкривається фешемебельний готель, але не всі зможуть туди потрапити

Новий елітний готель мережі The Peninsula Hotels, що обіцяє постояльцям унікальне проживання за власним часом, привернув увагу багатьох туристів. Він відкриється на початку 2023 року у Стамбулі. Незважаючи на те, що до прийому перших гостей ще кілька місяців, це місце вже встигли охрестити найкращим готелем Туреччини. У соцмережах активно обговорюється, чи зможуть дозволити відпочинок у такому готелі звичайні туристи. Але насамперед допитливу людину, мабуть, цікавить, що означає «власний час».

Символічно, що відкриття готелю заплановано на День Святого Валентина — чудова ідея поєднати день усіх закоханих із відкриттям шикарного готелю, де можна відзначити свято! І збудовано готель не десь, а в унікальному історичному кварталі Галатапорт, де є на що подивитися. Неподалік від нього — мечеть Святої Софії, Блакитна мечеть, Галатська вежа і палац Топкапи. Цікавих фактів у Туреччині можна знайти багато.

Що таке готель The Peninsula Istanbul?

Відпочинок в такому готелі справжнє задоволення. Просторі номери площею від 40 до 49 кв. м з ексклюзивними меблями прикрашені картинами та м’якими турецькими килимами. А в сьюті – він у готелі єдиний – взагалі знаходиться тренажерний зал, басейн на даху та навіть персональна турецька лазня.

З багатьох номерів готелю можна помилуватися видом на протоку Босфор, в той час як решта кімнат виходить вікнами на приватний причал для яхт, сад готелю і басейн.

Проживання у готелі має високу ступінь комфортності, з відкритий басейн, приміщення для проведення заходів, SPA-центр, критий басейн і фітнес-центр.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини