ГоловнаLifeStyleПомилки, які роблять туристи на базарах в Туреччині

Помилки, які роблять туристи на базарах в Туреччині

Багато туристів приїжджають до Туреччини по шопінг. Справді, тут є безліч різних базарів, де продають дійсно якісні речі. Це стосується товарів для дому, продуктів та одягу. Однак туристи в Туреччині часто роблять багато помилок, приходячи на базари. Про них – у матеріалі «ДІП».

Не торгуватися

На турецьких базарах потрібно обов’язково торгуватись, бо продавці там спочатку пишуть ціну дорожче. Вони знають, що прийдуть люди, які намагатимуться збити ціну. Однак іноді їм справді щастить, і до них підходять туристи, які готові купити товар, ціна на який помітно завищена. На таких вони роблять великий дохід.

Варто пам’ятати, що турецький ринок – це не мережевий магазин, тому ви завжди можете скинути ціну. Як правило, це 10-15% від того, що написано на вивісці.

Не брати чеки

На турецьких ринках обов’язково потрібно брати чеки, про що туристи часто забувають. Справа в тому, що продавці можуть наживатися на туристах, тому часто продають їм зіпсовані товари. Так, ви можете купити килим і тільки вдома виявите те, що на ньому є потертості та пошкодження. Щоб довести продавцеві те, що ви сплачували за товар, вам потрібен буде чек.

Є зговірливі продавці, які одразу змінюють чи повертають товар. Однак так роблять не всі і краще перестрахувати себе.

Вибирати перше, що трапилось

У таких місцях можна знайти дійсно корисні та якісні речі за дуже низькою ціною, але часто спека та розслаблений відпочинок робить свою справу. Так, туристи часто йдуть до першого кіоску на самому початку ринку, і купують там, а потім йдуть далі і бачать, що можна було купити щось краще і дешевше. Щоб таких ситуацій не відбувалося, потрібно ходити та придивлятися до речей, які ви хочете купити. Краще виділити на похід на базар кілька годин, щоб нікуди не бігти і спокійно розглянути всі товари.

Не стежити за речами

Саме на базарах трапляються ті самі випадки, коли туристів обкрадають. Вони не стежать за своїми речами, їхня увага сфокусована на товарах. Цим користуються шахраї та кишенькові злодії, і обкрадають туристів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини