ГоловнаLifeStyleЕксперти порадили найкращі курорти Туреччини, для відпочинку з дитиною

Експерти порадили найкращі курорти Туреччини, для відпочинку з дитиною

Для більшості батьків відпочинок з дитиною становить великий стрес через те, що за ним постійно треба стежити, потрібні спеціальні кімнати та розваги, а також у громадських місцях доводиться шукати місце для коляски. Тому доводиться ретельно обирати місце для відпочинку всією родиною, де було б комфортно і дітям, і батькам.

Анталья

Один із найпопулярніших курортів Туреччини виправдовує свою затребуваність саме через те, що сюди найчастіше приїжджають мандрівники з дітьми, і навіть із найменшими. Справа в тому, що тут вся інфраструктура розташована прямо в готелі, тому не можна виходити за його межі. Всередині готелів достатньо розваг для дітей та батьків, кожен готель має свій пляж із усіма зручностями. Якщо ви все-таки зважитеся виїхати в місто, то і там зможете спокійно відпочити з сім’єю: у просторих кафе та магазинах є місце для коляски, а також достатньо місць, де є спеціальні дитячі кімнати.

Белек

Ще один популярний курорт Туреччини. Він розташований неподалік аеропорту, тому дорога до готелю буде не такою важкою. Місто побудоване на рівнині, що значно спрощує життя сім’ям з дітьми, тому що до пляжу не потрібно ходити гірками. Крім того, тут є бюджетні готелі на першій лінії, що також буде плюсом для сімей з дітьми. У місто краще виїжджати з дітьми старшого віку, тому що з малюками буде важко лавірувати у вузьких вуличках.

Сіде

У Сіді добре відпочивати з дітьми, але краще бронювати готелі, розташовані за межею міста. Так як Сіде славиться своїми історичними пам’ятками, в центрі завжди галасливо і багато туристів. Якщо ви плануєте тихий і спокійний відпочинок із сім’єю, краще вибирати щось відокремлене. У Сіді гарні піщані пляжі, а в готелях із системою “Все включено” є анімація для дітей різного віку. Тому, якщо ви хочете провести класичний відпочинок із сім’єю в готелі, то сміливо можете обирати цей курорт.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте