ГоловнаГотеліЕксперт назвала 3 готелі Турції з «фальшивим» All Inclusive

Експерт назвала 3 готелі Турції з «фальшивим» All Inclusive

Відпочивши за рік у більш ніж 10 турецьких готелях з обслуговуванням за системою All Inclusive, туристка і блогер розповіла, в які з них ніколи не поїде вдруге і не рекомендуватиме іншим, т.к. поганий готель може зіпсувати всю відпустку. Антирейтинг готелів Туреччини експерт поділилася в блозі на платформі «Яндекс.Дзен».

У топ готелів з «фальшивим все включено» блогер включила три турецькі об’єкти:

По-перше, чотиризірковий готель Acar. Маленький міський бюджетний готель в Аланії, район Оба. Це той випадок, коли про готель відгуки хороші, але насправді вони не відповідають дійсності. Туристку обурив платний Wi-Fi та сейфи, використання замість ковдр турецьких бавовняних простирадл, вид на неблагополучний квартал з розбитими дорогами та старими будинками.

Крім того, блогеру не сподобалася відсутність пляжних рушників, одноманітне харчування та мізерна розважальна програма. При цьому туристка додала, що всі ці недоліки вона відзначила, відпочиваючи в готелі поза піковим сезоном. Вартість в цей час за перебування в готелі починається від 730 гривень на добу. «Сама я до цього готелю не повернуся. Краще доплачу 300-500 гривень за ніч і виберу щось цікавіше», – написала авторка.

По-друге, п’ятизірковий готель Seher Sun Palace, розташований у Сіді. Готель пропонує гостям обслуговування ультра все включено, тобто, у вартість проживання включено не лише харчування, а й напої імпортного виробництва. В інтернеті відгуки про готель абсолютно різні. Подвійне враження про цей об’єкт склалося і в автора матеріалу.

Туристку збентежили обманні заяви готелю: перша лінія насправді виявилася третьою, оскільки готель ділить територію з іншими курортами; немає імпортного алкоголю та свіжих соків. Крім того, враження зіпсувала тривала відсутність ремонту, відсутність безкоштовних пляжних рушників, балкони в номері, що близько розташовані один до одного, і прибирання «на трієчку».

По-третє, чотиризірковий готель Xperia Saray Beach. Як зазначила блогер, цей готель входить до двадцятки найкращих готелів в Аланії на майданчику TripAdvisor. Що важливо – рейтинг заснований на відгуках туристів. Однак і він досвідчену мандрівницю не вразив головним чином через платні послуги в готелі та незручне розташування – сусідній готель розташований майже впритул. Ці мінуси, за версією туристки, не відповідають ціннику, який запитує готель: «Навіть у несезон найскромніший номер на одну ніч коштує не менше 1500 гривень».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода