ГоловнаТуреччинаДругий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та...

Другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування

14 січня 2019 року у Стамбулі відбувся другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування.

В ході переговорів був обговорений широкий спектр питань щодо подальшого зміцнення двосторонньої співпраці між Україною та Туреччиною у пошуково-рятувальній сфері.

Українська делегація, зокрема представники казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» взяли активну участь в обговорені зазначених питань.

Другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування

Так, сторони домовились укласти міжурядову Угоду про співробітництво у галузі морського пошуку та рятування у Чорному морі.  В цьому контексті експерти двох держав дійшли згоди завершити вироблення проекту цього договору до кінця лютого поточного року.

Сторони також визначили подальші напрямки удосконалення взаємодії з питання запровадження взаємного обміну інформацією зі станцій автоматичних ідентифікаційних систем України та Туреччини на паритетних засадах. Як наслідок, було домовлено про підписання відповідної Угоди з цього питання до жовтня 2019 року.

У більш глобальному аспекті представники двох країн обговорили актуальні питання двосторонньої кооперації як на міжнародній арені, зокрема в рамках IMO, так й в регіональному вимiрi.

Свіжі новини

Погода

Також читайте