Другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування

14 січня 2019 року у Стамбулі відбувся другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування.

В ході переговорів був обговорений широкий спектр питань щодо подальшого зміцнення двосторонньої співпраці між Україною та Туреччиною у пошуково-рятувальній сфері.

Українська делегація, зокрема представники казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» взяли активну участь в обговорені зазначених питань.

Другий раунд українсько-турецьких консультацій з питань співробітництва у сфері морського пошуку та рятування

Так, сторони домовились укласти міжурядову Угоду про співробітництво у галузі морського пошуку та рятування у Чорному морі.  В цьому контексті експерти двох держав дійшли згоди завершити вироблення проекту цього договору до кінця лютого поточного року.

Сторони також визначили подальші напрямки удосконалення взаємодії з питання запровадження взаємного обміну інформацією зі станцій автоматичних ідентифікаційних систем України та Туреччини на паритетних засадах. Як наслідок, було домовлено про підписання відповідної Угоди з цього питання до жовтня 2019 року.

  Туреччина виходить з Стамбульської конвенції Ради Європи

У більш глобальному аспекті представники двох країн обговорили актуальні питання двосторонньої кооперації як на міжнародній арені, зокрема в рамках IMO, так й в регіональному вимiрi.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Турецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Турецька «гаряча точка» Бодрум буде приймати іноземних туристів, оскільки мер міста очікує в три рази більше туристів, ніж у 2020 році, незважаючи на пандемію...

Як Туреччина готується до зустрічі туристів у новому сезоні

Туреччина розпочала вакцинацію працівників туризму Covid-19 за погодженням з міністерством культури і туризму, міністерством охорони здоров'я та Агентством сприяння та розвитку Туреччини (TGA). Щеплення всього...

Туреччина виходить з Стамбульської конвенції Ради Європи

Туреччина виходить з Конвенції Ради Європи про попередження насильства по відношенню до жінок і боротьбі з ним. Указ про це підписав президент Реджеп Тайіп...

У Туреччині під час арешту злочинців виявили монастир і мозаїку віком 1500 років

Монастир, побудований за часів Римської імперії, та 1500-річну мозаїку були виявлені на заході Туреччини, коли силовики захопили двох підозрюваних у проведенні незаконних розкопок. Бригади турецької...
Погода

Останні новини