ГоловнаLifeStyleТуристам розповіли, з якими грошима краще їхати до Таїланду

Туристам розповіли, з якими грошима краще їхати до Таїланду

Уникнути помилок при обміні валюти та зняти гроші без комісії в Таїланді можливо, якщо прислухатися до лайфхаків професійної туристки, які вона перерахувала у своєму блозі».

За словами дівчини, зручніше летіти в країну посмішок не з живими гривнями. Підійдуть гроші на мультивалютній банківській карті, за допомогою якої без проблем можна купити тайські бати за гривні за оптимальним курсом. Якщо картка звичайна, то обмін, як правило, невигідний для мандрівників. У цьому випадку оплата товарів у магазинах проводитиметься в грівнях, які банк конвертує у долари, а вже після – у тайські бати. Це втрата грошей через непотрібний крок із проміжним обміном.

Як зазначила авторка, банківською картою зручно розплачуватися у великих супермаркетах, але не в лавках та на ринках. Найчастіше там потрібна готівка. Готівку можна зняти в банкоматах – знайти їх просто за вивісками АТМ. У цьому випадку туристам варто бути готовим до утримання комісійних зборів з карток Visa, Mastercard і Maestro якщо не своїм рідним банком, то місцевим, тайським. За будь-яку операцію банкомат утримає 220 бат (189 гривень), тому краще знімати одразу велику суму.
«А якщо банкомат пропонує вам сконвертувати гроші за певним курсом, відмовтеся та натисніть варіант «without conversion». Інакше ви поміняєте гроші за курсом тайського банку, а не світовим – це невигідно», – додала вона.

Чи можливо зняти гроші без комісії?

Для цього необхідно знайти відділення «жовтого» банку Krungsri. Туристка назвала цей спосіб найкращим варіантом для зняття коштів у Таїланді без зборів. Мандрівнику потрібна банківська картка та паспорт, при цьому написання прізвища та імені на карті на 100% повинні співпадати з даними у паспорті, інакше банк відмовить в операції.

Чи потрібно купувати тайські бати в Україні?

Купувати їхні вдома невигідно, попередила туристка. Якщо хочеться везти готівкою, то краще взяти із собою долари чи євро. В аеропорту обміняти невелику суму, щоб вистачило дістатися до готелю та вигіднішого обмінника, оскільки в пункті прильоту курс, як правило, занижений.

Обмінні пункти пропонують 3 курси, які відрізняються один від одного розміром комісії:

  • для купюр та сум $1-50
  • на суму $50-100
  • від $100

Як і у випадку з видачею грошей через банкомат, обмінювати краще відразу велику суму грошей – комісія в цьому випадку буде нижчою.

Раніше DIP писав, що “Таїланд повністю відкривається для українських туристів, змінюючи правила в’їзду“.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Вчені встановили частоту смерті від серцевого нападу під час сексу“.

Свіжі новини

Погода

Також читайте