Відбулася зустріч Посла Таджикистану з Заступником міністра розвитку економіки і торгівлі України

27 квітня 2021 року в місті Київ відбулася зустріч Посла Таджикистану Давлаталі Назрізода з Заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України, співголовою Міжурядової Комісії з питань економічного співробітництва між Таджикистаном і Україною Тарас Качка.

Головною темою переговорів була підготовка до майбутнього шостого засідання Спільної міжурядової таджицько-української комісії з питань економічного співробітництва, яке відбудеться в Душанбе.

Сторони також обмінялися думками з актуальних питань двостороннього співробітництва, акцентували увагу на стан і перспективи торговельно-економічних відносин, подальше розширення договірно-правової бази співробітництва.

Зустріч пройшла в діловій та дружній атмосфері.

Джерело офіційний сайт посольства Таджикистану в Україні.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Зустріч Посла Таджикистану з Головою Комітету ВР України

1 березня 2021 року відбулася зустріч Посла Таджикистану в Україні Давлаталі Назрізода з Головою Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського...

Посол Таджикистану зустрівся з Генеральним директором VOGT MEDICAL

23 лютого 2021 року Посол Таджикистану в Україні Давлаталі Назрізода зустрівся з Генеральним директором німецької компанії «VOGT MEDICAL» Михайлом Вогтом. На зустрічі обговорювалися питання співпраці...
Погода

Останні новини