ГоловнаСШАВиступ Вільяма Тейлора на прийнятті з нагоди Дня незалежності США

Виступ Вільяма Тейлора на прийнятті з нагоди Дня незалежності США

Доброго вечора, пані та панове, друзі! Радий вас бачити. Мені дуже приємно повернутися сюди, побачити Україну, адже минуло десять років [з того часу], коли я тут працював, і мені дуже приємно повернутися.

Вибачте за мою українську – і я дякую Вадиму за те, що далі допомагатиме мені – я ж не знав, що зможу повернутися до України.

Ласкаво просимо до нашого святкування 243-ї річниці Декларації незалежності Сполучених Штатів Америки.

Виступ Вільяма Тейлора на прийнятті з нагоди Дня незалежності США

Дозвольте мені подякувати Христині Соловій – у нас тут дві Крістіни – а також нашим волонтерам Корпусу миру [за виконання національних гімнів]. Чудове виконання, дякую.

Друга Крістіна – вона мій заступник. Крістіна Квін є заступницею керівника місії в Посольстві США. І мені дуже приємно працювати з Крістіною. Вона тут довше, ніж я цього разу, але це її офіційна вітальна вечірка. Чимало гостей для такої вечірки!

Я дуже радий повернутися до України і дякую, що ви всі приєдналися до нас,у святкуванні цієї річниці нашої незалежності від Великої Британії.

Ми святкуємо сьогодні нашу незалежність, але також вшановуємо досягнення українських і американських жінок. Ви бачите плакати навколо – на них портрети, але також розповіді про досягнення жінок. Їх досягнення охоплюють десятиліття і різні місця – від концертних залів до конференц-залів, від тенісних поєдинків до поєдинків у судових засіданнях, від бейсбольних полів до полів борні.

Виступ Вільяма Тейлора на прийнятті з нагоди Дня незалежності США

Мені особливо приємно, що деякі з них постаралися сюди цього вечора завітати: Олександра Матвійчук – лауреатка премії “Захисник демократії”; Євгенія Закревська – провідний юрист родин Небесної сотні; Яна Клочкова – перша жінка, яка виграла поспіль дві олімпійські золоті медалі у тих самих Іграх – вона відома як “Королева комплексного плавання”.

Сьогодні ми пригадуємо, що Декларація незалежності Америки була лише початком: для визнання нашої незалежності знадобилося декілька років жорстокої боротьби, а потім ще кілька поколінь боротьби, щоб почати втілювати наші основоположні ідеали рівності та загальних прав. Тільки в 1920 році, завдяки відвазі таких жінок як Сьюзен Б. Ентоні і Люсіль Атчерсон Кертіс, жінки в Сполучених Штатах отримали право голосу на виборах. Наша історія нагадує нам, що демократія не є статичною, це постійний процес поступового вдосконалення.

Виступ Вільяма Тейлора на прийнятті з нагоди Дня незалежності США

Сьогодні в Україні ми бачимо віддзекалення елементів нашої історії. Українські чоловіки і жінки на Сході б’ються на захист свободи для всіх українських громадян, незалежно від того, де вони живуть в Україні, включаючи Донбас і Крим. Ми вшановуємо всіх військових і ветеранів – американських, українських, союзників і партнерів – за їхню жертовність.

Нещодавно весь світ відзначив успіх українських президентських виборів. І я впевнений, що вибори до Верховної Ради, що відбудуться за кілька тижнів, будуть такими ж прозорими і конкурентними.

Звичайно, існують виклики для України – як в усіх демократичних державах, включаючи мою – але Сполучені Штати віддані справі успіху України як стабільної, заможної, демократичної та вільної європейської країни.

Дозвольте запропонувати тост. За українських та американських жінок! За українсько-американські відносини! За українську та американську незалежність! Будьмо!

Насолоджуйтеся цим вечором і приєднуйтесь до нас у всіх проявах святкування, які будуть сьогодні увечері! Дякую всім вам за те, що завітали. Дуже дякую!

Свіжі новини

Погода

Схожі новини