ГоловнаCOVID Travel NewsВакциновані внутрішні мандрівники можуть пропустити карантин в Нью-Йорку

Вакциновані внутрішні мандрівники можуть пропустити карантин в Нью-Йорку

Штат Нью-Йорк скасовує карантин і обмеження на тестування COVID-19 для вакцинованих місцевих мандрівників. Застереження полягає в тому, що нова постанова застосовується протягом 90 днів після другого щеплення мандрівника через відсутність даних про те, як довго буде зберігатися імунітет, пов’язаний з вакцинацією.

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Н. Куомо сказав, що мандрівникам все одно доведеться пройти тестування і карантин, якщо минув 90-денний період з моменту вакцинації. В даний час правила Нью-Йорка такі, що мандрівники повинні надати негативний тест на COVID-19, зданий протягом трьох календарних днів після поїздки в місто, і пройти обов’язковий 10-денний карантин.

Вакциновані внутрішні мандрівники можуть пропустити карантин в Нью-Йорку

Те ж саме стосується внутрішніх мандрівників, які ще не пройшли повну вакцинацію. Ослаблення обмежень не поширюється на іноземних мандрівників старше двох років, які також повинні надати негативний тест на COVID-19, зроблений протягом трьох днів після поїздки, і продовжити карантин, навіть якщо вони були вакциновані.

Куомо також сказав, що з 2 квітня місця проведення заходів, мистецтв і розваг можуть відновити роботу з 33%-вим завантаженням, до 100 чоловік в приміщенні і до 200 чоловік на відкритому повітрі. Якщо всі учасники представлять доказ негативного результату тесту перед входом, місткість може збільшитися до 150 чоловік в приміщенні і до 500 чоловік на відкритому повітрі. Спортивні та розважальні заходи на великих стадіонах і аренах вже були дозволені до відкриття з обмеженою кількістю глядачів з 23 лютого.

Проте, має бути суворе дотримання всіх чинних рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, включаючи носіння масок, обмеження місткості, вимоги до тестування і призначені місця для сидіння, що знаходяться на соціальної дистанції.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте