ГоловнаВізиЩо обов'язково потрібно робити після виграшу грін-карти в США

Що обов’язково потрібно робити після виграшу грін-карти в США

Щасливчики, які побачили на сторінці свої дані, вже почуваються громадянами Америки. Проте радість трохи передчасна. Щороку уряд Сполучених Штатів розігрує 55 тисяч імміграційних віз, але повідомляє про виграш явно більшу кількість претендентів через те, що не всі виходять на фінішну пряму. Хтось зрізається на інтерв’ю, когось не приймають за станом здоров’я, неправильно підготовлені документи теж шлях до відмови. Так що заповітний штрих-код – лише перший крок до отримання посвідки на проживання в США, є ще низка необхідних умов.

Що обов'язково потрібно робити після виграшу грін-карти в США

Учасникам лотереї грін-карт не надсилають листів, які повідомляють про перемогу. Результат необхідно дізнаватися самим на офіційному сайті. Зареєструвавши свою участь у лотереї, ви отримали номер, його і необхідно ввести на сайті. Виявивши на сторінці штрих-код і ваші дані, відкладіть радість і запасіться терпінням, воно дуже знадобиться в найближчий рік. Приблизно стільки займає підготовка. А тепер приступайте до виконання наступних етапів.

1. Заповніть анкету

Імміграційну візову анкету (форма DS-260) потрібно заповнити англійською. У ній необхідно вказати всі зміни у складі сім’ї або сімейного стану, що відбулися після реєстрації в лотереї, щоб уникнути дискваліфікації. Важливо! Для кожного члена сім’ї потрібна окрема анкета! Оптимізація тут не вітається. Форма, наповнена на всю сім’ю, зведе ваші шанси на успіх до нуля.

Після заповнення форми DS-260 ви отримаєте сторінку підтвердження. Збережіть її у своїх електронних документах. Роздрукований варіант сторінки підтвердження знадобиться на інтерв’ю.

У відповідь на заповнену форму зазвичай надходить email, що підтверджує отримання вашої візової анкети. Приблизно через тиждень ви отримаєте ще один лист, який повідомляє, що ваші анкети обробляються. Отриманий текст може змінюватись, вам можуть написати про те, що анкети не отримані і їх все ще очікують, або про неточності в анкетах, що вимагають виправлення, або про швидке повідомлення дати інтерв’ю.

Що обов'язково потрібно робити після виграшу грін-карти в США

2. Почніть збирати документи

Розгляд анкет часом триває кілька місяців. Цей час можна присвятити збору та перекладу англійською мовою необхідних вам документів, які вимагають сертифікованого перекладу. Потрібні будуть оригінали та перекладені копії наступних документів:

– паспорти

– свідоцтва про народження

– дипломів

– трудових книжок

– свідоцтва про шлюб/розлучення

– військового квитка для військовозобов’язаних

– Виписки з банківського рахунку

– довідки з роботи, що підтверджує вашу посаду

– документів, що оцінюють нерухомість

– довідки про відсутність чи наявність судимості з кожної країни вашого проживання. Претенденти з судимістю можуть отримати грін-карту, якщо нададуть довідку про покарання.

Що обов'язково потрібно робити після виграшу грін-карти в США

3. Пройдіть медкомісію

Коли дата інтерв’ю вже відома, починайте медичне обстеження. Його відбуваються у спеціальних сертифікованих центрах. На кожного члена сім’ї потрібно близько 250 доларів плюс витрати на вакцинацію.

До списку захворювань, що обмежують в’їзд до Сполучених Штатів, входять психічні захворювання, відкрита форма туберкульозу та інші захворювання.

Після проходження медичного обстеження вам видадуть конверт, роздруковувати його не можна. Це зробить консул під час проходження інтерв’ю.

Що обов'язково потрібно робити після виграшу грін-карти в США

4. Останній етап – інтерв’ю

Якщо форму DS-260 за вас заповнив інший, цю інформацію повідомляти не потрібно. Такі претенденти одразу отримують відмову.

Зняття відбитків пальців, розгляд результатів медкомісії, перевірка правильності оформлення необхідних документів – це відбувається у посольстві. Крім того, під час особистої бесіди намагаються зрозуміти, наскільки сильно ви хочете стати громадянином Америки і чи не фіктивний ваш шлюб.

Успішно пройшовши інтерв’ю, ви отримаєте запечатаний конверт, призначений для митного офіцера в аеропорту, та візу терміном на шість місяців. Ці півроку всі члени сім’ї або тільки головний заявник повинні в’їхати на територію Сполучених Штатів. Важливо! Без головного заявника сім’я не має права на в’їзд до країни!

Для проходження інтерв’ю в посольстві та для самої поїздки до США можуть терміново знадобитися авіаквитки, придбати які можна на найвигідніших умовах на DIP Travel.

Свіжі новини

Погода

Також читайте