ГоловнаТуризмНовий уряд Шрі-Ланки продасть національну авіакомпанію SriLankan Airlines

Новий уряд Шрі-Ланки продасть національну авіакомпанію SriLankan Airlines

Нацперевізник Шрі-Ланки втратив 124 мільйони доларів за останній фінансовий рік, що закінчився у березні 2021 року, тобто лише за кілька днів до офіційного дефолту країни із зовнішнього боргу.

“Не повинно бути так, щоб ці збитки лягли на плечі найбіднішого населення, яке ніколи не сідало в літак”, – сказав Вікремесінгхе.

Новий прем’єр, який менше тижня пропрацював на цій посаді, зазначив, що був змушений друкувати гроші для виплати заробітної плати, що негативно позначиться на національній валюті. За словами Вікремесінгхе, країна має запас бензину лише на один день, і уряд працює над отриманням доларів на відкритому ринку, щоб заплатити за три судна з сирою нафтою і мазутом, які стоять на якорі у водах Шрі-Ланки.

«Наступні кілька місяців будуть найважчими в нашому житті. Ми маємо негайно створити національний об’єднаний орган за участю всіх політичних партій, щоб знайти вирішення нинішньої кризи».

У 2010 році уряд Коломбо викупив частку у SriLankan Airlines у дубайської Emirates. За даними FlightRadar24, національний перевізник, парк якого налічує 25 літаків Airbus, виконує рейси до міст Європи, Близького Сходу, а також до Південної та Південно-Східної Азії.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Російським туристам скасували рейси на Шрі-Ланку: авіакомпанія боїться літати до Росії

Ще одну авіакомпанію, що літає до Москви, "посадили" авіасанкціями:...

SriLankan Airlines оголосила про призупинення польотів до Росії

Авіакомпанія SriLankan Airlines оголосила, що зупиняє рейси за маршрутом...