ГоловнаТуризмНа Шрі-Ланці розпочався туристичний бум: туристи показали неймовірні результати

На Шрі-Ланці розпочався туристичний бум: туристи показали неймовірні результати

Хоча туризм Шрі-Ланки, як і всього світу, все ще зазнає труднощів через пандемію, туризм на острові «переживає туристичний бум». Причому не без допомоги українських туристів. Про це повідомило Управління розвитку туризму Шрі-Ланки (SLTDA).

Згідно з його заявою, у грудні 2021 року острівна держава прийняла найбільшу кількість іноземних туристів. Більшість туристів на Шрі-Ланку постачає сусідня Індія. А ось наступним ринком за чисельністю туристів виявилася Росія, яка трохи обігнала такий традиційний ринок як Великобританія – різниця обчислюється в сотнях туристів. Інші європейські держави відстають.

Загалом, незважаючи на закриття кордонів через пандемію на кілька місяців у зв’язку з «ковідною» кризою у квітні 2021 року, загалом 194’495 туристів прибули до острівної держави, причому понад чверть із них з Індії. А саме – Індія «поставила» країні понад 56 тисяч туристів. Далі йдуть Росія та Великобританія – обидві відправили понад 16 тис. За ними – Німеччина з 12 тис., Україна з 7 тис. та Франція – 6 тис.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода