Посол Ян Пєкло – отримав нагороду польських підприємців в Україні

Польського посла нагородили за створення позитивного клімату для розвитку польського бізнесу в Україні

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло став першим лауреатом Нагороди року Міжнародного товариства польських підприємців в Україні (МТППУ). Польського дипломата нагородили за створенння позитивного клімату для розвитку польського бізнесу в Україні.

«Це людина, яка вміє об’єднувати. Таких людей нині дуже бракує, і такі люди потрібні, особливо нині» , – сказав президент правління МТППУ Пйотр Цярковський під час вручення нагороди, яка відбулася 12 грудня у Києві.

У свою чергу, посол Польщі в Україні Ян Пєкло наголосив, що ця нагорода для нього – це велика честь: «Я справді повинен заслужити на цю нагороду і працювати в майбутньому над тим, щоб польський бізнес міг в Україні розвиватися».

  "Це війна": польські лікарі виснажені третьою хвилею COVID

Посол Ян Пєкло нагадав, що польські підприємці активно підтримують ініціативи дипломатії:

«Завдяки підтримці польського бізнесу нам вдалося назвати одну з київських вулиць на честь папи римського Івана Павла ІІ. Хочу вам теж подякувати за допомогу в організації сотої річниці відновлення Польщею незалежності».

Міжнародне товариство польських підприємців в Україні (МТППУ) – це платформа для українсько-польських підприємств, яка налічує 80 компаній з польським капіталом. Наступного року товариство відзначатиме 20-річчя своєї діяльності.

PAP/Міжнародне товариство польських підприємців в Україні/Я.С.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Зміни до режиму в’їзду на територію Республіки Польща

Від 30 березня 2021 року запроваджуються зміни до режиму в’їзду на територію Республіки Польща. Особи, які в’їжджатимуть до Польщі з-поза Шенгенської зони:
  Російські дипломати вислані з Польщі за зв'язки зі спецслужбами РФ
Скеровуються на обов’язковий...

У Польщі новий рекорд захворюваності Covid-19, готують нові жорсткі обмеження

Польща повідомляє про рекордну кількість нових коронавірусних інфекцій другий день поспіль. Прем'єр готується повідомити подробиці більш жорстких обмежень на великодній період. Міністерство охорони здоров'я заявило,...

Найглибший басейн в світі тільки що відкрився в Польщі

У Польщі зараз знаходиться найглибший басейн в світі з готельними номерами, підводними тунелями і печерами. Цей рекордний басейн також є ідеальним місцем для тренувань...

Amazon повідомила про запуск нової версії інтернет-магазину в Польщі

Концерн Amazon анонсувала польську версію свого магазину - Amazon.pl. Віртуальний гігант електронної комерції, який, крім США, працює в країнах Азії і Європи, оголосив про...
Погода

Останні новини