Безпекова ситуація в Південно-Африканській Республіці

Аналіз регіональної обстановки в країні перебування, що на постійній основі здійснюється Посольством України в ПАР показує, що на даний час продовжують існувати певні ризики та загрози щодо безпечного перебування в ПАР.

Зокрема, такі проблеми, насамперед суттєво пов’язані з зазвичай недосконалим інфраструктурним потенціалом держави та суттєвим загостренням криміногенної ситуації в державі. Як відзначають експерти регіонального офісу ООН в м. Преторії, владі досить важко вдається контролювати її розвиток, в зв’язку із чим, ПАР фактично перетворюється на регіональний центр організованої злочинності, пов’язаної із незаконним обігом важких наркотиків, протиправними оборудками із дорогоцінним камінням та відмивання коштів отриманих злочинним шляхом.

Як констатує офіційна статистика, стрімко зростає кількість і загальнокримінальних злочинів. Так, ростуть показники кількості пограбувань та розбоїв, зґвалтувань, вбивств, нападів на автомобілі, які перевозять готівку, та пограбування банків, викрадення приватного автотранспорту, проникнення в житлові та офісні приміщення.

В результаті кримінальних злочинів тільки в столиці країни – Преторії протягом 2011 року було вбито 700 осіб, орієнтовно 30 тис. жителів міста стали жертвами вуличної злочинності (у зв’язку із цим не рекомендується у вечірній час їздити поодинці в автобусах, маршрутних таксі та потягах), понад 35 тис. мешканців стали жертвами проникнення злочинців до їх житлових приміщень. При цьому, експерти звертають увагу на ту обставину, що багато із заарештованих поліцією злочинців є рецидивістами, які на час скоєння ними злочинів перебували під слідством та були випущені судами на свободу.

Окреме занепокоєння викликає велика кількість насильницьких злочинів проти жінок та дітей. Поряд з цим, стрімко починають розвиватись «відносно нові» види кримінального бізнесу такі як торгівля людськими органами, напади на торговельні центри з застосуванням вогнепальної зброї, викрадення людей з метою викупу, шахрайство з кредитними картками.

На думку окремих міжнародних експертів, поточний високий рівень злочинності і насильства негативним чином впливає на туристичну галузь регіону.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Південно-Африканська Республіка та ринок її нерухомості

Не просто так Південно-Африканську республіку називають перлиною Африканського континенту. На сьогоднішній день ця держава з успіхом складає конкуренцію таким країнам як Італія, Португалія, і...

e-Віза в Україну, правила та порядок оформлення

Українська е-Віза (електронна віза) видається іноземцям для поїздок в Україну приватною, туристичною, діловою метою, для лікування, діяльності у сфері науки, освіти, культури, спорту, а...

Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав: Республіки Корея – Квон Кі Чанга, Південно-Африканської Республіки – Андре Йоганнеса Гроеневальда,...

В Сенегалі відбулася церемонія інавгурації нового президента Макі Саля

02 квітня 2019 р. відбулася урочиста церемонія інавгурації президента Сенегалу Макі Саля (Macky Sall), який переміг у першому турі президентських виборів 24 лютого 2019...
Погода

Останні новини