ГоловнаCOVID Travel NewsУряд Пакистану увів додаткові обмеження по в'їзду

Уряд Пакистану увів додаткові обмеження по в’їзду

Починаючи з 5 жовтня ц.р., для громадян України, які збираються в’їхати на територію Ісламської Республіки Пакистан, набули чинності нові обмеження по в’їзду, пов’язані з запобіганням поширенню гострої респіратоної хвороби “Covid-19”.

Відтепер громадяни України, які перетинають державний кордон Пакистану, зобов’язані надати службовцю аеропорту негативний ПЛР тест (зроблений не пізніш як за 96 годин до початку поїздки). Обов’язковою вимогою в’їзду до Пакистану є наявність встановленної на мобільному телефоні урядового додатку FAST TRACK (Google play Store/Apple store) та роздрукованої, заповненої е-форми яка автоматично генерується в згаданому додатку після введення персональних данних.

Особи які не кориутються смартфонами, зобов’язані отримати та роздрукувати е-форму, шляхом введення своїх персональних данних за посиланням:

https://passtrack.nitb.gov.pk./login

Урядові обмеження по в’їзду на територію Пакистану не застосовуються до наступних категорії пасажирів:

– діти до 12 років;

– пасажири з особливими потребами та обмеженою рухливістю;

– члени міжнародних делегацій високого рівня.

Окрім того, при перетині кордону пасажир зобов’язаний надати службовцю аеропорту заповнену та підписану форму-декларацію стану свого здоров’я (зразок можна буде отримати у бортпровідника під час здійснення рейсу).

Джерело: Сайт Посольства України в Пакистані

Свіжі новини

Погода

Схожі новини