ГоловнаМіжнародні організаціїООНТренінг для психологів та соціальних працівників мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Тренінг для психологів та соціальних працівників мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

У Миколаєві проходить тренінг для психологів та соціальних працівників/ць мобільних бригад соціально-психологічної допомоги з Миколаївської, Одеської, Рівненської областей.

Протягом трьох насичених днів фахівці/чині говорять про надзвичайно актуальну для України тему – роботу із ветеранами АТО та членам їхніх сімей, поглиблюють свої знання з різних методик роботи із посттравматичним стресом, психотравмою та іншими кризовими станами.

В рамках тренінгу також розглядаються методики самоуправління та шляхи вирішення сімейних конфліктів, основи ненасильницького спілкування.

Усі ці техніки допоможуть спеціалістам/кам будувати взаємодію із постраждалими від домашнього насильства і кривдниками та надавати фахову допомогу.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки British Embassy у рамках програми UNFPA Ukraine «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

На курортах Єгипту туристи почали заражатися смертельно небезпечною хворобою 17 століття

На курортах Єгипту туристи почали заражатись смертельно небезпечною хворобою...

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...